ZWROT PODRĘCZNIKÓW – KLASY 4-8

Opublikowano: 2021-06-15 23:31

W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego od czwartku 17.06.2021r. przystępujemy do zwrotu podręczników i innych książek wypożyczonych z biblioteki szkolnej. Dokładny termin (dzień i godzina) będzie podany przez wychowawców. Uczniowie w danym dniu przynoszą do szkoły cały komplet podręczników i na wskazanej godzinie rozliczają się z całości.

Prosimy, rodzic ów aby pomogli dzieciom w przygotowaniu książek do zwrotu – należy zdjęć owijacze, naprawić ewentualne uszkodzenia. Dla usprawnienia procedury oddawania podręczników należy w domu przygotować na podpisanej kartce (imię, nazwisko, klasa) spis oddawanych podręczników z numerami znajdującymi się pod pieczątką biblioteki - na początku książki (przedmiot + numer). Przypominamy również, że bardzo zniszczone książki należy odkupić!

Informacja dotycząca podręczników klas 5 i 8 będzie podana w późniejszym terminie.

E. Opaczewska