"Zdolni znad Brdy" - warsztaty dla rodziców

 

Szanowni Państwo!
grudniu 2021 r. Miejski Program Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”.  zaprasza na  warsztaty dla rodziców (online) z cyklu „Niezwykły umysł i funkcjonowanie w rodzinie” - pn. „Komunikacja bez przemocy - czyli o rozmowach, które budują relacje” .
 Szczegóły poniżej:
 
15.12.2021, godz. 16.30
„Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” - warsztaty wsparcia dla rodziców uczniów zdolnych.
 
Zapraszamy na drugie w tym roku szkolnym warsztaty wsparcia psychologicznego skierowane do rodziców pn. „Komunikacja bez przemocy - czyli o rozmowach, które budują relacje”.
Słowa to nie wszystko, czyli o znaczeniu komunikacji niewerbalnej. Emocje i potrzeby - dlaczego tak trudno o nich rozmawiać. Podczas warsztatów rodzice poznają i naucza się stosować techniki skutecznego porozumiewania się w praktyce.
Zajęcia organizowane są w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzi je psycholog Pałacu Młodzieży oraz Wojewódzkiej Poradni Zdrowia Psychicznego - Greta Haraś.
Przewidywany czas spotkania - ok. 2 godziny dydaktyczne.
Warsztaty odbędą się w przestrzeni wirtualnej na platformie Microsoft Teams (online).
Udział w warsztatach jest bezpłatny!
Zgłoszenia do dnia 13.12.2021 (do godz. 12:00) prosimy kierować do koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” - Monika Grzybowska, mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl  lub tel. 52 321 00 81 wew. 310.
 
Zgłaszając się proszę o podanie następujących danych:
- imię i nazwisko rodzica/opiekuna,
- nazwa placówki, do której uczęszcza dziecko,
- mail, na który zostanie wysłany link do spotkania.
 
A. Chojnacka-Małek