"Zdolni znad Brdy" - Forum Olimpijczyków

Opublikowano: 2021-10-22 19:38

Szanowni Państwo!

W listopadzie 2021 r. Miejski Program Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”
zaprasza na kolejną konferencję naukową z cyklu „Forum Olimpijczyków – Laboratorium Zdolności”.
Szczegóły poniżej :

26.11.2021, godz. 10:00

„Forum Olimpijczyków – Laboratorium Zdolności” – konferencja naukowa dla uczniów zdolnych
Tematyka spotkania: matematyka, fizyka, informatyka, elektronika.
Odbiorca: uczniowie szkół ponadpodstawowych (klasy I-IV) oraz VII i VIII klas szkół podstawowych.
W ramach konferencji odbędą się:
· prezentacje dorobku naukowego uczniów - laureatów i finalistów olimpiad
i konkursów przedmiotowych z wiodących szkół ponadpodstawowych w Bydgoszczy.

· prelekcje wygłaszane przez pasjonatów, badaczy nauk ścisłych, którzy swymi wystąpieniami zachęcą młodzież do poszerzania wiedzy i dążenia do sukcesu.

To już druga w tym roku szkolnym konferencja naukowa organizowana jest przez Pałac Młodzieży w Bydgoszczy w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”.
Spotkanie odbędzie się w sali widowiskowej Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy, przy ul. Jagiellońskiej 27.
Przewidywany czas spotkania - ok. 2 godziny zegarowe.
Informacje i zgłoszenia: koordynator programu „Zdolni znad Brdy” Monika Grzybowska, mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 321 00 81 wew. 310.

A. Chojnacka-Małek