Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Z książką mi do twarzy – pokaż mi, jak czytasz”

Adresatami konkursu są uczniowie klas IV- VIII naszej szkoły.

Tematem ocenianych fotografii jest czytanie, a dokładniej osoba „przyłapana” na czytaniu. Fotografia ma być ciekawa, niekonwencjonalna i zaskakująca. Powinna ukazywać Ciebie, kiedy czytasz w miejscu publicznym, np. w parku, na podwórku, w przychodni, na placu zabaw, w sklepie, w autobusie, szkole.

Jeden uczestnik może zgłosić maksymalnie 2 prace. Zdjęcie należy wydrukować na papierze formatu A4. Na odwrocie należy opatrzyć je imieniem, nazwiskiem oraz klasą autora.

Na prace czekamy w bibliotece w budynku głównym do 30 listopada 2022 r.

Przy ocenianiu jury będzie brało pod uwagę samodzielność, pomysłowość wykonania, zgodność z tematem i oryginalność pracy.

Najciekawsze fotografie zostaną zaprezentowane na wystawie oraz na stronie internetowej szkoły. Najlepsze prace zostaną nagrodzone.

Nauczyciele bibliotekarze:

Krystyna Pankowska