Z BIAŁYM MISIEM NA SPORTOWO - zabawy dla klas 1-3

W dniu 13.06.2022 w naszej szkole odbyła się impreza sportowa dla dzieci klas 1-3, pod nazwą „Z Biały Misiem na sportowo”. Nasi mali uczniowie, w atmosferze relaksu i rozluźnienia, mieli do zaliczenia zadania sportowe, które były dobrane odpowiednio do wieku i umiejętności. Zadania ruchowe wprowadziły radość i zadowolenie, a co najważniejsze, zwycięzcą był każdy uczeń, który brał w nich udział. Impreza pozytywnie wpłynęła na wszechstronny rozwój naszych wychowanków stymulowała ich twórczość i rozwinęła zainteresowania sportem, przy okazji nauczyła również współpracy w grupie. Serdecznie zapraszamy za rok.
Ze sportowym pozdrowieniem zespół nauczycieli wychowania fizycznego SP 65.

Organizatorzy: Magdalena Kania , Beata Krzyzanowska, Jolanta Fiedorowicz, Joanna Ziółkowska