Wyniki konkursu dla klas drugich pt. “Dobre maniery”

W grudniu 2022 odbył się konkurs zespołowy dla klas drugich sprawdzający wiedzę uczniów z zakresu znajomości dobrych manier. Przedstawiciele klas drugich rozwiązywali 4 zadania.

Pierwsze polegało na wybraniu właściwej odpowiedzi do pytań. Następne na ułożeniu odpowiednim sztućców . Kolejne na układaniu obrazka z puzzli przedstawiającego jedną z zasad dobrych manier. Ukoronowaniem konkursu było zadanie polegające, na wypisaniu po oglądnięciu filmu, jakie złe zachowania w nim wystąpiły.

Uczniowie byli doskonale przygotowani do naszego konkursu. Walka była zacięta do ostatniego zadania. Wygrała klasa 2e, drugie miejsce zajęła 2b, trzecie miejsce klasa 2c.

Serdecznie gratulujemy nauczycielom i rodzicom tak świetnie przygotowanych dzieci do tego konkursu. Liczymy, że nasi wychowankowie będą na co dzień stosować zasady „Savoir Vivre” .

Organizatorki:

Joanna Sałasińska- Andruszkiewicz