SZKOLNY KONKURS ŚWIĄTECZNEJ PIOSENKI ANGIELSKIEJ DLA UCZNIÓW KLAS 4-8 “ CHRISTMAS TIME SONGS ”

Christmas Time Song

Proszę o zgłaszanie się do p. A. Nicpoń-Jendrzejczak lub B. Malickiej (ewentualnie swojego nauczyciela jęz. ang.)  do 09.12. Proszę podać tytuł i wykonawcę utworu, rodzaj podkładu muzycznego ( wersja karaoke bez tekstu, podkład instrumentalny na Cd , w formacie MP3/MP4 lub akompaniament własny).Uczestnicy konkursu mogą występować w duecie lub w charakterze solisty. Wykonawcy przygotują i zaprezentują jedną dowolną piosenkę świąteczną w języku angielskim trwającą nie dłużej niż 5 minut. Uczestnicy muszą znać na pamięć i rozumieć słowa piosenki. Jury będzie oceniać stronę muzyczno-wokalną (walory głosowe, muzykalność), poprawność językową, interpretację prezentowanych utworów oraz ogólny wyraz artystyczny.
Konkurs odbędzie się 15.12.2022r o godz. 15.00 w sali 222.
A. Nicpoń-Jendrzejczak
B.Malicka