Sukces "pływaków" na zawodach

Uczniowie klas pływackich zaprezentowali wysoki poziom na drużynowych Mistrzostwach miasta w pływaniu. Dziewczęta młodsze wywalczyły drugie miejsce oraz awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 29 listopada na pływalni "Ikar". Skład drużyny: 6B - Martyna A., Julia B., Nikola B., Antonina K., Aleksandra P., Lena O.; 5B- Marta C., Julia B.
Chłopcy popłynęli również bardzo dobrze i w sztafecie uzyskali 4 wynik. Skład zespołu: 6B - Piotr Z., Kamil S., Mateusz K., 5B - Maurycy W., Matvi B., Hubert S., Krzysztof W.
Dziewczęta z klasy 8B również stanęły na podium i otrzymały puchar za 3 miejsce. Skład drużyny: Zofia Ś., Kaja E., Martyna J.,  Zofia B., Rozalia K.
W konkurencjach indywidualnych medale wywalczyli: Kamil S. 3 miejsce w stylu klasycznym oraz Zofia Ś. 2 miejsce w stylu klasycznym.
Cieszymy się bardzo z sukcesów naszych pływaków. Ciężka praca na treningach została nagrodzona!