"Na ratunek 112"

Opublikowano: 2021-02-24 14:22

Kolejna edycja konkursu plastycznego "Na ratunek 112" już za nami. W tym roku, z powodu nauki zdalnej, do udziału zaprosiliśmy jedynie uczniów najmłodszych roczników uczęszczających do świetlic z klas 1-3. Liczba nadesłanych prac oraz ich poziom przerósł nasze oczekiwania. Oczywiście nie mogło zabraknąć w pracach aktualnego tematu związanego z pandemią koronawirusa i pomocą jaką niosą służby ratownicze. Tym trudniejszy był wybór jury. Nie wszystkich mogliśmy nagrodzić, ale pragniemy w tym miejscu podziękować szkołom, które wzięły udział w konkursie: ZS 34, SP 61, ZS 7, SP 46, SP 30, SP 9, SP 32, SP 45, SP 17, SP 27, SP 1 Solec Kujawski. Szczególne podziękowania należą się nauczycielom-wychowawcom za opiekę artystyczną nad uczniami. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym. W sprawie odbioru nagród i dyplomów skontaktujemy się z Państwem telefonicznie.

Organizatorzy konkursu:

E. Kobus-Jendernal