Miejski konkurs fotograficzno-historyczny "Z Marianem Rejewskim w tle”

Opublikowano: 2021-10-22 14:06

 

Zapraszamy do udziału w miejskim konkursie fotograficzno-historycznym "Z Marianem Rejewskim w tle”. Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją od organizatorów oraz z Regulaminem konkursu. Wykonane prace z Kartą zgłoszenia można przekazać p. M. Jaworskiej (sala 114) lub p. M. Domańskiej (sala 125) do 29 listopada br. lub przesłać osobiście do 1 grudnia br.

 

"Szanowni Państwo,
Jako Fundacja Historyczna im. Mariana Rejewskiego zdajemy sobie sprawę, że wzięliśmy na swoje barki trud, ale i przyjemność kultywowania i przekazywania wiedzy dotyczącej naszego patrona Mariana Rejewskiego.
Zdajemy sobie doskonale sprawę, że jego postać jak i dokonania trzeba promować zwłaszcza wśród osób młodych, dopiero nabywających odpowiednią wiedzę.
Dlatego też postanowiliśmy przy współpracy Zespołu Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy ogłosić konkurs fotograficzno-historyczny pod nazwą: „Z Marianem Rejewskim w tle”.
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i średnich z terenu miasta Bydgoszczy oraz Powiatu Bydgoskiego.
Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie konkursu.
Z naszej strony życzymy wszystkim owocnych poszukiwań miejsc związanych z naszym patronem, które rozsiane są nie tylko w Bydgoszczy, ale także w wielu innych miejscowościach, również za granicami naszego kraju.
Dla autorów najciekawszych prac i jednocześnie zawierających najwięcej miejsc przygotowaliśmy nagrody i dyplomy.
--
Pozdrawiam serdecznie
Krzysztof Drozdowski
Prezes
Fundacja Historyczna im. Mariana Rejewskiego"

www.marianrejewski.pl


Pliki do pobrania: