Laboratoria przyszłości

W dniu 4 maja przypada święto Strażaka, a 5 maja święto Leśnika. Z tej okazji dzieci uczęszczające do świetlicy w budynku głównym wzięły udział w II edycji akcji Cała Polska maluje GIGA Laurkę dla Strażników Lasów. W ten sposób chciały bardzo gorąco i wyjątkowo podziękować za ich pracę włożoną w ochronę lasów przed pożarami.

Z okazji Światowego Dnia mózgu (święto mające na celu popularyzację wiedzy o mózgu i jego działaniu) dzieci podczas zajęć w świetlicy grały w gry planszowe rozwijające umiejętność logicznego myślenia. Miały do wyboru wiele łamigłówek rozwijających spostrzegawczość. Na zajęciach plastycznych tworzyły iluzje optyczne.

Powstałe prace zostały umieszczone na tablicy zakupionej z programu Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości#LaboratoriaPrzyszłości
@LaboratoriaPrzyszłości