Konkursy w ramach projektu "Bydgoszcz – ja tu mieszkam”

Zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w konkursach w ramach projektu "Bydgoszcz – ja tu mieszkam”.

1. "Wiosna zawitała do Bydgoszczy” - konkurs fotograficzno–regionalny.

Bydgoszcz to piękne miasto, pełne zieleni i malowniczych zakątków. Miasto fotogeniczne o każdej porze roku, ale wiosną szczególnie radosne i kolorowe.

Wykonaj zdjęcie wiosennej Bydgoszczy i weź udział w konkursie!

Na zdjęciu możesz utrwalić budzącą się wiosnę na tle zabytku lub powszechnie znane bydgoskie miejsce. Wykaż się pomysłowością i inwencją twórczą! Wszystkie prace konkursowe zostaną umieszczone w galerii na stronie szkoły, a najciekawsze nagrodzone. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie naszej szkoły.

Zdjęcia należy wysłać do 10 kwietnia na adres: konkurs_fotograficzny@sp65.bydgoszcz.pl

Opis zdjęcia: imię i nazwisko, klasa.

2. "Moją BYDGOSZCZ noszę NA sobie” - konkurs na koszulkę promującą nasze miasto.

Zaprojektujcie i wykonajcie koszulkę promującą piękno lub historię naszego miasta.

Technika dowolna. Możecie malować, szyć, haftować lub naklejać. Co komu w duszy gra!

Wszystkie wykonane prace zostaną umieszczone na wystawie urodzinowej naszego miasta.

Prace prosimy przynosić do 10 kwietnia do sali 114.

Organizatorzy: M. Jaworska, A. Żandarska, M. Domańska.