Konkurs plastyczny “Wakacyjne rady- czyli jak bezpiecznie i ciekawie spędzić wakacje” klasach 1-2

W klasach pierwszych i drugich  11 czerwca 2024 odbył się  konkurs plastyczny  “Wakacyjne rady- czyli jak bezpiecznie i ciekawie spędzić wakacje”.

Celem konkursu było: promowanie bezpiecznych zachowań podczas wakacji, rozwijanie wyobraźni i kreatywności u dzieci, integracja społeczności szkolnej.

W konkursie brało udział 14 uczniów. Większość małych artystów wykonała pracę w formie plakatu na zasadzie porównywania złych i dobrych zachowań w czasie wakacji. Część dzieci uwzględniła w pracy również rady jak sprawić, aby wakacje były nie tylko bezpiecznie, ale również ciekawe.

Mali artyści wybrali różne techniki plastyczne. Można to zobaczyć na naszych zdjęciach. Nagrodzone prace zostały zaprezentowanie na gazetce na holu filii .

Już uczniowie  w czasie przerw analizowali zaprezentowane w pracach rady. Może też z nich skorzystają?

Nagrodzone dzieci:

miejsce I - Zoja Matelska klasa 1c

miejsce I - Amelia Jakubowska klasa 2d

miejsce II- Zuzanna Kostrzewska klasa 1e

miejsce II - Laura Jankowska klasa 2d

miejsce III- Aleksandra Bieńka klasa 1 d

miejsce III -Michalina Masłowska klasa 1d

Brawo mali artyście! Jak widać z prac jesteście świetnie przygotowani do wakacji .

Gratulujemy!

Organizatorki