"Konkurs Muzycznych Talentów"

????1 czerwca 2023r. odbył się w naszej szkole "Konkurs Muzycznych Talentów". Uczniowie klas 4-8 mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz instrumentalne. Nie zabrakło emocji - towarzyszących występom przed publicznością, niespodzianki w postaci pizzy ( za co dziękujemy klasie 6d) oraz różnorodności form ekspresji muzycznej.
Akcentem artystycznym była ekspozycja konkursowych prac plastycznych "Muzyką Malowane", stanowiąca  wystrój sceny. Jury wręczyło nagrody laureatom obydwu konkursów. Filmową relację można obejrzeć na szkolnym FB.
Wszystkim dziękujemy za Waszą obecność, a uczestnikom serdecznie gratulujemy występów ❤❤

Podczas realizacji wydarzenia wykorzystywaliśmy sprzęt zakupiony w ramach projektu: