Konkurs fotograficzny „Uchwyć wodę” został rozstrzygnięty!

Konkurs został zorganizowany przez RZGW w Bydgoszczy w ramach programu Szkoła Przyjazna Wodzie – Aktywni Błękitni. Łącznie organizatorzy otrzymali 98 fotografii z 12 szkół! Bardzo Nas cieszy, że wśród zwycięzców jest kilku przedstawicieli naszej szkoły! Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy!

Kategoria klas 1-3. „Uchwyć wodę tam, gdzie Cię zachwyci”:
1. Franciszek Meller, klasa 2, SP 65 w Bydgoszczy; Martyna Jackowska, klasa 3, SP 2 w Trzciance.
2. Natalia Daroszewska, klasa 2, SP 65 w Bydgoszczy.
3. Antoni Kaszuba, klasa 3, SP im. Św. Wojciecha w Bydgoszczy (katolik); Wiktor Włodarski, klasa 3, SP 2 w Gniewkowie.
Wyróżnienie: Paulina Sieracka, klasa 2, SP 65 w Bydgoszczy.

Kategoria 4-8. „Uchwyć na zdjęciu, jak chwytać wodę”:
1. Julia Jasińska, klasa 5, SP 43 w Bydgoszczy.
2. Jakub Marach, klasa 5, SP 65 w Bydgoszczy; Mikołaj Pomarański, klasa 5, SP 65 w Bydgoszczy.
3. Wiktoria Góral, MOW Czaplinek.
Wyróżnienie: Mateusz Wesołowski klasa 7, SP 65 w Bydgoszczy, Maksymilian Szudrowicz, klasa 8, SP w Przyłękach, Norbert Lutsenko, klasa 8, SP w Przyłękach, Julia Fabiszewska, SP 58 w Bydgoszczy, Dominik Mazurkiewicz, klasa 4, SP 47 w Bydgoszczy.

Organizatorzy zapewniają, że nagrody zostaną wysłane jeszcze w tym tygodniu  ;)
Paulina Bosak