Konkurs fotograficzny "Młodzi bydgoszczanie witają wiosnę” – wyniki

Młodzi bydgoszczanie przywitali wiosnę!
W konkursie wzięło udział trzynastu młodych fotografów z naszej szkoły. Przysłali oni zdjęcia, na których przedstawili siebie na tle powszechnie znanego miejsca w Bydgoszczy, w wesołej, wiosennej odsłonie. Autorzy wybrali najładniejsze zakątki naszego miasta, szczególnie fotogeniczne w kwietniu.
Pierwsze miejsce w konkursie zajęły: Adrianna Pobutkiewicz i Joanna Gryska z klasy 4f.
Drugie miejsce zajęły prace: Nadii Zwolińskiej z klasy 3c i Malwiny Jagły z klasy 5d.
Trzecie miejsce przypadło: Maciejowi Kulikowskiemu z klasy 2a i Przemkowi Baranowi z klasy 5d.
Jury postanowiło również wyróżnić: Maję Ziuziakowską z klasy 4d i Filipa Kozłowskiego z klasy 7b.
Dyplomy i nagrody zostaną wręczone na apelu podsumowującym drugie półrocze.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom. Gratulujemy nagrodzonym i zapraszamy do obejrzenia ich prac w galerii, a więcej zdjęć można obejrzeć na szkolnym Facebooku.

M. Jaworska i M. Domańska