Konkurs fotograficzny "Młodzi bydgoszczanie witają wiosnę”

"Młodzi bydgoszczanie witają wiosnę” – konkurs fotograficzno-regionalny w ramach szkolnego projektu "BYDGOSZCZ - ja tu mieszkam".
Bydgoszcz to piękne miasto, pełne zieleni i malowniczych zakątków. Miasto, fotogeniczne o każdej porze roku, ale wiosną szczególnie radosne i kolorowe. Wykonaj zdjęcie wiosennej Bydgoszczy i weź udział w konkursie!
Na zdjęciu musisz utrwalić: siebie w radosnej pozie, zabytek lub powszechnie znane bydgoskie miejsce oraz symbol wiosny. Wykaż się pomysłowością i inwencją twórczą! Wszystkie prace konkursowe zostaną umieszczone w galerii na stronie szkoły, a najciekawsze nagrodzone.
W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie naszej szkoły.
Zdjęcia należy wysłać do 22 kwietnia 2022 r. na adres: konkurs_fotograficzny@sp65.bydgoszcz.pl

Opis zdjęcia: imię i nazwisko, klasa.

Organizatorzy: M. Jaworska, M. Domańska