Konkurs dla klas 1-3 "Ja w przyszłości na igrzyskach olimpijskich”

„Ja w przyszłości na igrzyskach olimpijskich”

– przedstaw siebie jako reprezentanta ulubionej dyscypliny sportu.

1.  Cel konkursu

• Pobudzenie i wspieranie indywidualnych planów oraz ambicji sportowych wśród dzieci

• Popularyzacja wartości wychowawczych sportu.

• Ukazanie przez twórczość dzieci i młodzieży związków ze sportem.

• Propagowanie idei olimpijskiej oraz uniwersalnych i humanistycznych wartości sportu.

•  Rozwijanie zainteresowań sportowych i plastycznych oraz rozbudzanie wyobraźni dzieci.

• Łączenie sportu i sztuki.

1. Uczestnictwo

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas 1 – 3.

Prace oceniane będą w kategorii

• klasa 1,

• klasa 2,

• klasa 3,

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie plakatu na podany temat, który może być rozumiany bardzo szeroko, w formacie A 4, dowolną techniką plastyczną, z zakresu: malarstwa, rysunku, grafiki, wyklejanki, techniki własnej i inne.

Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę.

1. Warunki przyjęcia prac

Praca powinna zawierać krótką metryczkę: imię i nazwisko, klasę, którą proszę umieścić na przodzie pracy w dolnym rogu.

Warunkiem przyjęcia prac konkursowych jest wysokiej jakości dokumentacja fotograficzna (SCAN, zdjęcie). Mail wraz ze zgłoszeniem w tytule musi zawierać treść: Konkurs „Ja w przyszłości na igrzyskach olimpijskich” - imię i nazwisko uczestnika, klasa.

1. Termin i miejsce:

Dokumentację fotograficzną prac (SCAN, zdjęcie) wraz z informacją, należy przesłać do 25.02.2022 roku na adres:  m.kania@sp65.bydgoszcz.pl

1. Organizator:

Joanna Ziółkowska, Aleksandra Zalewska, Beata Krzyżanowska, Magdalena Kania