Konferencja "FORUM OLIMPIJCZYKÓW-LABORATORIUM ZDOLNOŚCI”

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy

zaprasza do udziału w pierwszej w roku szkolnym 2022/2023

konferencji dla zdolnych uczniów

organizowanej w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego

„Zdolni znad Brdy”

z cyklu:

„FORUM OLIMPIJCZYKÓW-

LABORATORIUM ZDOLNOŚCI”,

która odbędzie się 26 października 2022 roku od godziny 10.00 w sali widowiskowej Pałacu Młodzieży.

W ramach konferencji:

- prezentacja dorobku naukowego uczniów - laureatów i finalistów konkursów oraz olimpiad przedmiotowych ze szkół ponadpodstawowych w Bydgoszczy,

- prelekcje wygłaszane przez badaczy nauk inżynieryjno-technicznych, pasjonatów, którzy swym wystąpieniem zachęcą młodzież do poszerzania wiedzy i dążenia do sukcesu,

- występ młodzieży uzdolnionej artystycznie.

Konferencja jest adresowana do uczniów ze szkół ponadpodstawowych i podstawowych (klasy VII i VIII). Tematyka wydarzenia obejmować będzie dziedziny nauk inżynieryjno-technicznych i nauk przyrodniczych.

Przewidziany czas spotkania: 2 godziny

Wstęp: bezpłatny

Zgłoszeń klas/grup na widownię oraz osób chętnych do wygłoszenia prelekcji dokonywać należy do 17 października 2022r. u koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” – Małgorzaty Maćkowiak: e-mail: m.mackowiak@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 321 00 81 wew. 310.

A. Chojnacka-Małek