"KOLOROWE DZIECI" - konkurs plastyczny

Opublikowano: 2021-05-29 19:24

Zapraszamy uczniów klas III i IV do udziału w szkolnym konkursie plastycznym pt: KOLOROWE DZIECI.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka proponujemy Wam udział w konkursie, w którym możecie przedstawić kolegów mieszkających w różnych częściach świata, o różnych kolorach skóry, różnych kolorach włosów, a także w różnych, często bardzo barwnych strojach ludowych lub regionalnych ubraniach.

Prace w formacie A 4, o dowolnej technice plastycznej wykonajcie do piątku, 11 czerwca.

Oddać je będzie można w bibliotece w małym budynku lub do nauczycieli plastyk, sala 215 w budynku głównym.

Wszystkie prace ocenione i nagrodzone będą w dwóch, oddzielnych grupach wiekowych: klasy III i klasy IV, zostaną też zaprezentowane na wystawie on-line i w bibliotece głównej.

Serdecznie zapraszamy do udziału

Bożena Redzik-Chlebosz i Danuta Bittner