JESTEM BOHATEREM DOMU

Uczniowie klasy 1e we współpracy z przedstawicielem marketu Leroy Merlin wzięli udział w akcji ,,Jestem bohaterem domu". Zadaniem uczniów była pomoc w codziennych obowiązkach w domu. Każdy z uczestników otrzymał plakietkę, która jasno mówiła, że w domu pojawił się bohater. Wszystkie dzieci mocno zaangażowały się w powierzone im zadanie. Codziennie wykonywały jakieś czynności np; sprzątały swój pokój, odkurzały, wynosiły śmieci, opiekowały się rodzeństwem, zwierzętami czy sprzątały po posiłkach. Wykonywane przez nie zadania zapisywały na przygotowanych kartach. Po wykonaniu zadania nastąpiło podsumowanie akcji. Bardzo przyjemnie było popatrzeć na pięknie wypełnione karty. Nie obyło się bez niespodzianek. Wszyscy bohaterowie zostali nagrodzeni.
Zapraszamy do galerii zdjęć na Facebook.
Magdalena Waligórska