Informacja dotycząca BBO - projekt 507

Zwracamy się do Państwa z wielką prośbą o pomoc w realizacji projektu z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego: „Budowa bieżni lekkoatletycznej wraz ze skocznią w dal przy SP nr 65 w Bydgoszczy.

Projekt zakłada wykonanie nowej nawierzchni (bieżnia 4 torowa oraz skocznia w dal) i elementów małej architektury. Poza lekcjami i  treningami służyłaby mieszkańcom osiedla. Na obiekcie byłyby organizowane zawody sportowe o zasięgu szkolnym, międzyszkolnym i osiedlowe, np. festyny rodzinne. Zachęcam do przeczytania załącznika, w którym jest opisany projekt.

Teraz tylko pozostaje nam zagłosować i uzyskać jak najwięcej głosów.

GŁOSUJEMY  na projekt nr 507.

Głosowanie będzie trwało od 15 listopada  2022r. do 15 grudnia 2022r.

Lista projektów jest na stronie http://www.bydgoszcz.pl/BBO

Mamy nadzieję, że tak jak zawsze będziemy mogli liczyć na Państwa pomoc i zrealizować ciekawy projekt, z którego będą korzystały wszystkie dzieci.  Utworzenie nowoczesnej infrastruktury sportowej - bieżni lekkoatletycznej wraz ze skocznią w dal w tym miejscu nie tylko podniesie atrakcyjność tego miejsca, ale przede wszystkim zwiększy bezpieczeństwo jego użytkowników - dzieci i młodzieży podczas zajęć sportowych.

Więcej informacji na temat Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego znajduje się:

•    Na Facebooku  www.facebook.com/bdgbo.

•    Na Stronie www.bdgbo.pl

Magdalena  Kania