Dzień Ziemi z marketem Carrefour

Klasa 3e świętowała Dzień Ziemi ze sklepem Carrefour. Podczas wizyty dzieci mogły uczestniczyć w podchodach o tematyce ekologicznej. W czterech grupach uczniowie wykonywali przygotowane dla nich zadania. Były nimi posadzenie roślinki w doniczce, wykonanie zdrowego koktajlu ( blender trzeba było  uruchomić pedałując na stacjonarnym rowerze), posegregowanie śmieci, zrobienie zakupów według przygotowanej listy( nie wolno było używać foliowych torebek), rozwiązanie krzyżówki, ułożenie puzzli, rozwiązanie rebusu o tematyce ekologicznej. Ponadto miały możliwość przygotowania paczki z żywnością w ramach akcji Too Goog To Go. Wszystkie zadania udało się wykonać prawidłowo. Na koniec pobytu czekała niespodzianka, czyli spotkanie z Karfusiem. Każdy mógł pogłaskać i powiedzieć coś miłego do Karfusia.

Obdarowani prezentami, nowa wiedzą, pełni wrażeń i szczęśliwi wróciliśmy do szkoły.

Zapraszamy do galerii zdjęć na facebook.

Magdalena Waligórska