Dzień Niebieskiej Planety

Z okazji przypadającego 22 kwietnia Światowego Dnia Ziemi zapraszamy uczniów i nauczycieli naszej szkoły do wzięcia udziału w wydarzeniu Dzień Niebieskiej Planety -  którego celem jest zwrócenie uwagi naszej społeczności szkolnej na problem ocieplenia klimatu i zanieczyszczenia naszej planety.

Nasza szkoła wraz z kilkoma innymi z Polski bierze udział w projekcie eTwinning The Blue Planet Day i w związku tym dnia 20 KWIETNIA - CZWARTEK ubieramy się na niebiesko, można również przyjść do szkoły przebranym i wziąć udział w międzyszkolnym konkursie na najlepsze przebranie związane z Dniem Ziemi.
Przypominamy, iż niebieski jest również kolorem, który symbolizuje autyzm, a kwiecień miesiącem wiedzy o autyzmie.

A. Płońska