DO PEDAGOGA SZKOLNEGO MOŻE PRZYJŚĆ KAŻDY, KTO MA JAKIŚ KŁOPOT, A NIE POTRAFI SOBIE Z NIM SAMODZIELNIE PORADZIĆ.

Można się także kontaktować na numer telefonu 523430966w.19 lub przez e-dziennik

W nasze szkole funkcjonuje tzw.: „niebieska skrzynka” (przy drzwiach wejściowych). Jeśli ktoś ma problem, a boi się lub wstydzi o tym powiedzieć, zawsze może napisać i wrzucić do skrzynki. Proszę, aby była tam wskazówka jak dotrzeć do danej osoby, bo tylko tak można pomóc. Informację wyjmuje tylko pedagog i zapewnia pełną dyskrecję.

Zwróć się do pedagoga szkolnego, gdy:

• Czujesz, że nikt Cię nie rozumie, jesteś samotny, nie potrafisz sobie z tym poradzić, nie masz z kim porozmawiać o swoich wątpliwościach;
  • Nie potrafisz porozumieć się z nauczycielem, rodzicami, rówieśnikami
  • Masz problemy rodzinne, nie wiesz co z tym zrobić?
  • Znajdujesz się w trudnej sytuacji materialnej
  • Rówieśnicy Cię nie rozumieją, dokuczają Ci
  • Chcesz podzielić się swoją radością, sukcesem
  • Chciałbyś pomóc innym, lecz nie wiesz, w jaki sposób