Debata "SZKOŁA JEST TOLERANCYJNA, NIKOGO NIE DYSKRYMINUJE"

9.03.2022r w klasie 8d odbyła się wcześniej zapowiadana debata oxfordzka.
Teza: "SZKOŁA JEST TOLERANCYJNA, NIKOGO NIE DYSKRYMINUJE"
Poziom debaty był bardzo wysoki, można się pokusić o stwierdzenie, że uniwersytecki. Obydwie strony debaty doskonale przygotowane, argumenty oparte na wynikach ankiety przeprowadzonej wśród uczniów klas VII i VIII ( pomysł uczniów).Zwolennicy jak i przeciwnicy tezy przedstawili swoje argumenty w sposób wyczerpujący i konkretny, odpierali zarzuty strony przeciwnej. Piękny język, forma wypowiedzi bez zarzutu. Publiczność zasłuchana, trudno było podjąć decyzję, która strona bardziej nas przekonała. Uczniowie klasy 8d przygotowani przez swojego wychowawcę i jednocześnie nauczyciela języka polskiego panią Dorotę Koldun mogą śmiało ruszać na podbój świata. Wyrazy uznania dla Uczniów i gratulację dla Rodziców.

T. Stachowska-Dalke