Czar 2 Kółek

Mamy to!!!! Jesteśmy najlepsi w Bydgoszczy!!!
28 maja odbył się Wielki Finał zawodów rowerowych Czar 2 Kółek, w których wystartowało 14 zawodników naszej szkoły (zakwalifikowanych podczas eliminacji w zeszłym tygodniu). Uczniowie świetnie się spisali i dali z siebie wszystko na torze podczas wyścigów. Każda ze startujących osób zdobywała punkty dla szkoły i takim sposobem wywalczyliśmy drużynowo pierwsze miejsce wśród wszystkich bydgoskich szkół podstawowych!

Do szkoły wróciliśmy z 7 medalami indywidualnymi:

złote medale zdobyli:

Maria Fundament 2b

Dawid Mikołajski 5a

Hubert Skorupa 6b

srebrne medale zdobyli:

Antonina Wróblewska 5b

Liliana Siedlaczek 2c

brązowe medale zdobyli:

Kornelia Bajor 1d

Jakub Lewandowski 2b

Zaraz za podium uplasowali się: na czwartym miejscu Anna Janka 2b, Bianka Malińska 3b i Sebastian Krzemiński 3b; na piątym miejscu Małgorzata Rusiecka 1b i Wiktoria Łoboda 2c; na szóstym miejscu Adrianna Pobutkiewicz 6f.

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział. Zapraszamy ponownie za rok!

A. Zalewska