Czar 2 kółek

19 maja bardzo liczna grupa uczniów z naszej szkoły (aż 95 osób!) wzięła udział w eliminacjach do zawodów rowerowych Czar 2 kółek. Nasi uczniowie spisali się znakomicie, bo aż 25 osób dostało się do Wielkiego Finału, który odbył się na Stadionie Zawisza 31 maja. Nasi uczniowie zdeklasowali rywali z innych bydgoskich szkół podstawowych i dzięki temu zdobyliśmy pierwsze miejsce jako szkoła w klasyfikacji generalnej. Indywidualnie największe sukcesy przedstawiały się następująco:
I miejsca zajęli Maria Fundament 1b, Jakub Lewandowski 1b, Dawid Mikołajski 4a i Hubert Skorupa 5b.
II miejsca zajęli Anna Janka 1b, Marta Czarra 5b, Wiktoria Siedlaczek 6d i Wiktor Strumik 7d.
III miejsca zajęli Wiktoria Łoboda 1c, Iwona Piątek 2b, Oliwia Kasprowicz 3e, Antonina Wróblewska 4b i Filip Skorupa 6d.
Nagrodą za pierwsze miejsce był rower, a za drugie i trzecie upominki sportowe.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy ponownie za rok!

A. Zalewska