ATW - Aktywność Twoim Wyzwaniem

15 czerwca 2022 roku w Miejskim Centrum Kultury "Orzeeł" odbyła się Gala Finałowa Projektu ATW - Aktywność Twoim Wyzwaniem. Projekt pod Patronatem Prezydenta Bydgoszczy został przygotowany we współpracy Bydgoskiego Ośrodka Terapii Uzależnień i Profilaktyki BORPa, Urzędu Miasta oraz Miejskiego Ośrodka Edukacji Nauczycieli. Projekt miał na celu zaktywizowanie dzieci i młodzieży. Pomysłodawcy projektu opracowali wyzwania: medialne, filmowe oraz sportowe. Każde z nich składało się z inwencji własnej, realizacji zadań określonych przez prowadzących oraz udziale w zajęciach organizowanych przez animatorów BORPA. Uczestnicy przez 3 miesiące (01.03.2022 - 25.05.2022) realizowali cele wyzwania i jednocześnie brali udział w konkursie, który zakończył się Galą Finałową i podsumowaniem działań.
Wyzwanie w naszej szkole podjęło 10 osób, do końca wytrwały dwie: Zofia Królikowska z klasy 4e (filmowe) oraz Aleksandra Paszek z klasy 5B (sportowe).
Ola zmierzyła się z 800 uczestnikami, pokonała dziesiątki kilometrów chodząc i biegając.
Zosia Królikowska została wyróżniona spośród 80 uczniów z 16 szkół i otrzymała nagrodę w postaci bonu 500zł do Empiku. Zosia uczestniczyła w warsztatach, nagrywała filmy i robiła zdjęcia. Następnie montowała materiał i wysyłała gotowe filmy konkursowe. Włożyła bardzo dużo pracy, czasu i poradziła sobie świetnie z wszystkimi zadaniami. Poniżej możecie obejrzeć efekty pracy Zosi.

Zosiu, gratulujemy!!!

1) Zosia - rodzinna aktywność