SP 65 Bydgoszcz
11.12.2017 06:37

Nauczyciele

Nauczyciele w roku szkolnym 2017/2018

Izabela Arent geografia, przyroda
Wioletta Badzińska muzyka
Sylwia Bajdziak-Kania język polski
Tadeusz Bartnik technika
Anna Białokur język polski
Danuta Bittner bibliotekarz
Katarzyna Błaszak język niemiecki
Bożena Brzozowska historia, rewalidator
Beata Brzykcy edukacja wczesnoszkolna
Michał Butowt fizyka, matematyka
Anna Chojnacka rewalidator
Aneta Chojnacka-Małek matematyka
Joanna Czyż matematyka
Małgorzata Domańska informatyka
Anna Dziedzińska wychowanie fizyczne
Lucyna Drzewiecka nauczyciel wspomagający
Jolanta Fiedorowicz wychowanie fizyczne
Maria Frąckowska logopeda
Grażyna Frymark religia, wdż
Małgorzata Gołaszewska wychowawca świetlicy
Aleksandra Gosz edukacja wczesnoszkolna
Renata Gralik religia
Ewa Grzegorek religia
Janina Grzenia wychowawca świetlicy
Alicja Homan-Ciszewska matematyka
Beata Hoppe-Maćkowska nauczyciel wspomagający
Maciej Iwiński język angielski
Małgorzata Jaraczewska język angielski
Małgorzata Jaworska historia
Karolina Kamińska rewalidator
Magdalena Kania wychowanie fizyczne
Justyna Kantorska edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Karandyszowska-Rybak chemia, wychowawca świetlicy
Piotr Kieruj plastyka
Jagna Klimczyk język angielski
Agata Klinger edukacja wczesnoszkolna
Ewa Kobus-Jandernal wychowawca świetlicy
Małgorzata Kocińska edukacja wczesnoszkolna
Dorota Koldun język polski
Anna Kopeć język polski, wdż
Mirosława Krause wychowanie fizyczne
Małgorzata Kryszak edukacja wczesnoszkolna
Mariola Kryszak edukacja wczesnoszkolna
Beata Krzyżanowska wychowanie fizyczne
Małgorzata Kwiatkowska edukacja wczesnoszkolna
Piotr Kulpeksza wychowanie fizyczne
Emilia Kurzewska wychowanie fizyczne
Leszek Kurzewski wychowanie fizyczne
Piotr Kuziemski wychowanie fizyczne
Anna Lasoń język angielski
Genowefa Łobodzińska nauczyciel wspomagający, rewalidator
Małgorzata Łucka edukacja wczesnoszkolna
Wiesława Łuczak wychowanie fizyczne
Ewa Makowska-Kozioł oddział przedszkolny
Mirosława Malczyk biologia, przyroda
Bernadeta Malicka język angielski
Katarzyna Mrowiec-Bordewicz język angielski
Katarzyna Musolf wychowawca świetlicy
Aleksandra Nicpoń-Jendrzejczak język angielski
Anna Nowak język polski
Małgorzata Nowakowska-Wójt edukacja wczesnoszkolna
Ewa Opaczewska bibliotekarz, rewalidator
Jolanta Partyka język polski
Katarzyna Plewa informatyka
Dominika Pokorniecka edukacja wczesnoszkolna
Anna Polak wychowanie fizyczne
Katarzyna Przybylska edukacja wczesnoszkolna
Teresa Raniszewska edukacja wczesnoszkolna
Hanna Ratajczak przyroda
Bożena Redzik-Chlebosz plastyka
Anna Rosa edukacja wczesnoszkolna
Hanna Rossa nauczyciel wspomagający
Michał Rulewski wychowanie fizyczne
Robert Schwarz religia
Justyna Semrau wychowanie fizyczne
Joanna Sałasińska-Andruszkiewicz edukacja wczesnoszkolna
Anna Sikorska edukacja wczesnoszkolna
Krzysztof Sławiński wychowanie fizyczne
Mariusz Słembarski informatyka, technika
Karolina Sobolewska nauczyciel wspomagający
Teresa Stachowska-Dalke pedagog
Izabela Stawska edukacja wczesnoszkolna
Violetta Szramska wychowanie fizyczne
Beata Tarbicka religia
Anna Tworkowska język angielski
Joanna Walczak religia
Magdalena Waligórska edukacja wczesnoszkolna
Maria Wankiewicz matematyka
Anna Waśniowska nauczyciel wspomagający
Dorota Waśniowska matematyka
Iwona Wągrowska nauczyciel wspomagający, muzyka
Magdalena Wincenciak matematyka
Teresa Włodarska pedagog
Barbara Wodzińska edukacja wczesnoszkolna
Anna Wojdylak-Kujawa biologia, przyroda
Małgorzata Wróbel-Marciniak język polski
Agnieszka Wrzesińska edukacja wczesnoszkolna
Edyta Wrzesińska nauczyciel wspomagający
Aleksandra Zalewska wychowanie fizyczne
Anna Zawadzka nauczyciel świetlicy
Katarzyna Zielińska nauczyciel wspomagający
Maciej Zieliński wychowanie fizyczne
Renata Ziemska nauczyciel wspomagający
Alina Zienowicz edukacja wczesnoszkolna
Joanna Ziółkowska wychowanie fizyczne
Anna Żandarska historia, rewalidator
Ewa Żurańska język polski