SP 65 Bydgoszcz
10.08.2020 18:53

Absolwenci 2020


Drodzy ósmoklasiści, szanowni Rodzice i Nauczyciele

W tym szczególnym dniu żegnamy się z Wami. Coś co się zaczyna, kiedyś musi się skończyć. Dla Was kończy się bardzo ważny etap życia. Pierwsze kroki do zdobycia wykształcenia i spełniania marzeń o dorosłym życiu. Czytaj TUTAJ

Wspomnienia.... - dla uczniów ósmych klas :) Zobacz TUTAJ
ŻYCZENIA OD WYCHOWAWCÓW

Klasa VIIIa


Moja droga młodzieży!
Dziś nastał dzień kiedy rozpoczynacie kolejny etap swojego życia. Kiedy patrzę wstecz, na lata wspólnie spędzone widzę wiele radości, uśmiechu, pogody ducha, czasem też smutek i łzy. Każdy z Was jest wyjątkowy. Każdy z Was  tworzył atmosferę tej klasy i sprawiał, że była ona wyjątkowa. Każdy z Was wniósł do niej odrobinę siebie.

Dziękuję Ci
Wiktorio, Moniko, Wiktorio, Łukaszu, Kasiu, Oliwio, Emilio, Igorze, Eryku, Zuzanno, Danielu, Julio, Zuzanno, Izabelo, Sandro,
za to, że mogłam dzielić z Wami wasze troski i radości, i być częścią tej klasy.

Pamiętajcie, że w życiu wszystko jest możliwe

„...To Twój dzień, to wielki dzień.
Wszystko teraz pójdzie, ułoży się.
Celem na horyzoncie Ty, tylko strzel.
Łap za ster, walcz, ok? Odwagę miej.

Bądź bohaterem i zdobywaj teren.
Dobrym charakterem, to nie aż tak wiele.
Możesz być szefem szefów dziś, kim chcesz możesz być!
To Twoja kolej, teraz Ty!...”
Katarzyna Zielińska



Klasa VIIIb


"Sukces nauczyciela jest w rękach ucznia, nie odwrotnie" - Carlos Ruiz Zafon

Przez pięć lat to Wy byliście naszym sukcesem. DZIĘKUJEMY i życzymy powodzenia na dalszych szczeblach edukacji. Bądźcie odważni i z odwagą kroczcie po tym świecie, bo on Was potrzebuje... dokładnie takich, jacy jesteście.

Wasze wychowawczynie Izabela Arent i Katarzyna Błaszak



Klasa VIIIc


Drodzy Uczniowie!

Przed Wami ważny etap wchodzenia w dorosłość. Wykorzystajcie go dobrze. Odpocznijcie w wakacje, a potem cieszcie się sukcesami, wyciągajcie wnioski z porażek. Realizujcie swoje marzenia - to Wasze życie i Wasze szczęście. Obyście mieli go jak najwięcej!
A.Nowak



Klasa VIIId


Spędziłam z Wami 5 lat. Zawsze byliście dla mnie najsympatyczniejszą klasą. Pamiętać będę tylko przyjemne chwile. Miło wspominam „szkoliadę” gdzie pokonaliście inne klasy. Nasza trzydniowa wycieczka była wspaniała, pokazaliście Swoje dobre strony. Imprezy klasowe były przyjemne, „dzień kobiet” obchodzony w naszej klasie zasługuje na wspomnienia.
Gratuluję Wam zakończenia pierwszego etapu nauki i życzę Wam byście umieli dokonać odpowiednich wyborów. Życzę odnalezienia własnej drogi, spełniania marzeń oraz dużo szczęścia i radości.
wychowawca Maria Wankiewicz



Klasa VIIIe


Moi drodzy, dopiero zaczęliśmy naszą wspólną drogę w klasie 4, jakby to było wczoraj. Dziś jesteście już w 8 klasie i kończycie szkołę. Na moich oczach dorastaliście. Gdy się poznaliśmy byliście jeszcze dziećmi. Teraz mam przed sobą wspaniałą młodzież, której przez te lata mogłem przekazywać wiedzę, ale nie tylko. Ja również mogłem się od was wiele nauczyć. Rozstajemy się, ale taka jest kolej rzeczy. Zawsze będę Was ciepło wspominał, pozostaniecie w mojej pamięci. Życzę Wam abyście byli zadowoleni z waszej dalszej drogi życiowej. Osiągajcie  same sukcesy i spełniajcie marzenia.
Michał Butowt



Klasa VIIIf

FAJNEJ ÓSMEJ  F
Za chwile radości, czasem i złości;
Za chwile wzruszeń i pouczeń;
Za chwile wątpliwości i niepewności;
Za chwile milczenia i wielkiego skupienia,
a przede wszystkim za chwile nic nierobienia :)

DZIĘKUJĘ CI -  Aniu, Damianie, Maju, Bartku, Michale, Konradzie, Polu, Michale, Joasiu, Kasiu, Krzysiu, Szymonie, Roksano, Jennifer, Sebastianie, Oliwio, Natalio!
WSPANIAŁEGO ŻYCIA!
Jolanta Partyka



Klasa VIIIg


Moi  Kochani Wychowankowie, uczniowie kl. 8 G
Dziś po raz ostatni przyszliście do tej szkoły. Spędziliśmy tu razem 4 lata. Dziś przychodzi mi się z Wami pożegnać w bardzo nietypowej scenerii. Tu przeżywaliście radości sukcesów i gorycz porażek. Tu spotkaliście swoich przyjaciół, tu zabiło Wasze serce na widok drugiego człowieka. Każdy z Was pozostawił tu cząstkę siebie. I chociaż nieraz były i te trudniejsze chwile, u mnie, w moim sercu, w mojej pamięci, pozostaną tylko te, których wspomnienia wywołują uśmiech i radość. Jedno wiem i tego nie zapomnę, że jesteście młodzieżą o wielkich sercach, co udowodniliście wielokrotnie i że zawsze mogłam na Was liczyć.
W tak uroczystym dla Nas dniu, chcę bardzo podziękować Waszym Rodzicom za współpracę, za wszelką pomoc na rzecz klasy i bezinteresowne zaangażowanie. W szczególności chciałam podziękować pani Alinie Radoszewskiej, która zawsze służyła radą, pomocą i poświęcała swój wolny czas dla nas wszystkich.
Nadchodzi czas rozstania, kończy się jakiś etap Waszego życia, a otwiera kolejny: nowa szkoła, nowi nauczyciele, nowi koledzy i koleżanki. Stajecie przed nowymi wyzwaniami i wymaganiami, których rozwiązania będą coraz trudniejsze. I na tym kolejnym etapie życia , proszę, żebyście nie zapomnieli:
Przez burzę życia idź prosto i śmiało
Z drogi wybranej nigdy nie zbaczaj
I choćby Ci serce czasem ustało
Lecz Ty wciąż kochaj i przebaczaj.
Wychowawca
Bożena Brzozowska