Wicewojewoda wręczył nagrody
Dodane przez E_Kobus_Jandernal dnia 06.03.2019 19:58
We wtorek (05.03) w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego odbył się finał międzyszkolnego konkursu plastycznego pt.: "Na ratunek 112". Organizatorem konkursu, skierowanego do uczniów ze świetlic, była SP 65. Patronat honorowy sprawował Wojewoda Kujawsko-Pomorski.Treść rozszerzona
We wtorek (05.03) w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego odbył się finał międzyszkolnego konkursu plastycznego pt.: "Na ratunek 112". Organizatorem konkursu, skierowanego do uczniów ze świetlic, była SP 65. Patronat honorowy sprawował Wojewoda Kujawsko-Pomorski.
W sali Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego spotkali się wszyscy laureaci i wyróżnieni wraz z opiekunami. Była to niecodzienna możliwość obejrzenia pomieszczeń, w których zwykle zbiera się wojewódzki sztab kryzysowy. Najmłodsi mieli również okazję usłyszeć z ust profesjonalistów jak wygląda praca operatora numeru 112 oraz w jakich przypadkach należy z niego korzystać.
W uroczystości uczestniczył wicewojewoda Józef Ramlau, który przekazał pamiątkowe albumy. Nagrody rzeczowe ufundowała Rada Rodziców SP 65.
Poniżej lista nagrodzonych uczniów:

Klasy 1-3
I miejsce Felix Drell kl.2 SP Niemcz
II miejsce Lena Springer kl.2 SP 45 Bydgoszcz
III miejsce Daria Marciniak kl,1 SP Łochowo
III miejsce Adam Czyżnikiewicz kl.2 SP 32 Bydgoszcz
Wyróżnienia:
Borys Lewandowski k. 1 SP 65 Bydgoszcz
Natan Matuszewski kl. 2 SP Łochowo

Klasy 4-8
I miejsce Julia Roszczyn kl.4 SP 38 Bydgoszcz
II miejsce Julia Gałczyńska kl.4 SP Niemcz
III miejsce Juliusz Rudol kl.6 SP Brzoza
Wyróżnienie:
Konrad Kawalerski kl.4 SP Niemcz
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i dziękujemy za udział!