SP 65 Bydgoszcz
11.12.2017 06:35

Konkurs plastyczny "Zaprojektuj kartkę pocztową"

Konkursy· B_Redzik_Chlebosz dnia 22.06.2017 22:23 · Drukuj
Konkursy
Z wielką przyjemnością informuję, iż w konkursie plastycznym "Zaprojektuj kartkę pocztową, którą uczestnicy Mistrzostw Europy U'23 w Lekkiej Atletyce wyślą z Bydgoszczy" uczniowie naszej szkoły odnieśli ogromny sukces: praca ANNY GROCHOLSKIEJ z kl. VI E  została nagrodzona natomiast praca EMILII STABLEWSKIEJ z kl. VI E i praca AGATY DUDY z kl. V D zostały wyróżnione.
Wszystkie prace zostaną zaprezentowane na wystawie w trakcie Mistrzostw Europy na Stadionie Zawiszy od 13-16 lipca 2017 roku, natomiast nagrodzone prace wydrukowane w formie kartki pocztowej.
Laureaci zostaną nagrodzeni cennymi nagrodami oraz biletami wstępu na zawody sportowe!!! Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie www.bydgoszcz2017.pl w zakładce wyniki konkursu plastycznego. ZAPRASZAM - nauczyciel plastyki Bożena Redzik-Chlebosz

Spotkanie ze strażnikiem miejskim

Wydarzenia· M_Waligorska dnia 21.06.2017 21:08 · Drukuj
WydarzeniaDnia 21.06.17r. klasa 3g udała się na ostatnią w tym roku szkolnym wycieczkę do Kina Helios. Tam obejrzeliśmy film pt. ,,Smerfy. W poszukiwaniu zaginionej wioski". Po projekcji filmu czekała na nas niespodzianka, a mianowicie spotkanie ze strażnikiem miejskim i jego pomocnikiem psem. Podczas spotkania pan strażnik przypomniał o bardzo ważnych zasadach zachowania podczas wakacji. Pokazał jak należy zachować się w określonych sytuacjach zagrożenia. Zaprezentował umiejętności psa, czym bardzo nas rozbawił i zaciekawił. Każdy z uczestników spotkania mógł w prawidłowy sposób przywitać się z przesympatycznym pieskiem. Życzymy wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Sukcesy naszej „zerówki”

Konkursy· E_Wrzesinska dnia 21.06.2017 19:35 · 165 czytań · Drukuj
KonkursyOsiągnięcia uczniów klasy 0 „A” w roku szkolnym 2016 / 2017
I semestr:
• Fordoński konkurs plastyczny „Tyle słońca w całym mieście, no więc wyłącz ten prąd wreszcie”- organizator Przedszkole u Krecika Szybownika:
Kacper Nowicki- I miejsce
Marcin Gliniecki- II miejsce
Damian Glazik- III miejsce

Dzień Rodziny w klasie II j

Wydarzenia· A_Rosa dnia 20.06.2017 21:31 · Drukuj
Wydarzenia8 czerwca klasa 2j obchodziła Święto Rodziny. Na tę wyjątkową uroczystość licznie przybyli najważniejsi goście – rodzice. Zebrani rodzice i inni członkowie rodzin z uśmiechem na twarzy, z wielką dumą, a nawet z łezką w oku oglądali występy swoich pociech. Dzieci dały wspaniały popis swoich zdolności artystycznych. Po części artystycznej rodzice i dzieci mogli spróbować swoich sił w konkurencjach sportowych. Wszyscy otrzymali piękne laurki oraz medale dla Super Rodziny. Zapraszamy do galerii.

Najsympatyczniejsi

Wydarzenia· T_Stachowska_Dalke dnia 20.06.2017 11:11 · 179 czytań · Drukuj
WydarzeniaOd roku 2009 w naszej szkole co roku nauczyciele wybierają najsympatyczniejszą klasę. Najsympatyczniejsi otrzymują misia, a wychowawca dyplom "Kobieta z klasą". W tym roku głosowało 39 nauczycieli, a oto wyniki:
I miejsce - 46 p - klasa V b z panią Izabelą Arent
II miejsce- 30 p- klasa IV b z panią Katarzyną Plewa
III miejsce - 20 p- klasa IV e z panią Małgorzatą Wróbel Marciniak


II Festyn Rodzinny EKO - Rodzinka

Wydarzenia· K_Blaszak dnia 18.06.2017 21:58 · 207 czytań · Drukuj
WydarzeniaDnia 10.06 - w ubiegłą sobotę - pomimo ogromnych przeciwności ze strony meteorologicznej ;) - odbył się II Festyn Rodzinny pod hasłem EKO - Rodzinka.

Klasa 3b i 3c na zielonej szkole

Wydarzenia· A_Homan_Ciszewska dnia 16.06.2017 17:55 · Drukuj
WydarzeniaOd 5 do 7 czerwca byliśmy w Borach Tucholskich na zielonej szkole w ośrodku Patria w Tleniu. Bardzo dobrze nas tam karmiono i zapewniono wiele atrakcji. Pływaliśmy motorówką i rowerami wodnymi po jeziorze, kąpaliśmy się w basenie na terenie ośrodka, w czterogwiazdkowym SPA Evita i solankach Geotermii Grudziądz. Również w Grudziądzu podziwialiśmy widoki z Wieży Klimek i oglądaliśmy wystawę archeologiczną w tamtejszym muzeum. Chętnie graliśmy w piłkę nożną, cymbergaja, bawiliśmy się na placu zabaw lub siłowni, a wieczorami na dyskotekach. Ostatniego wieczoru było ognisko z kiełbaskami. Bardzo miło i aktywnie spędziliśmy ten czas. Zapraszamy do galerii.

"Konkurs onkologiczny pod hasłem - Jestem zdrowy, bo wiem co jem"

Konkursy· M_Domanska dnia 16.06.2017 17:27 · Drukuj
Konkursy
"Konkurs onkologiczny pod hasłem - Jestem zdrowy, bo wiem  co jem”.
I miejsce - Nika Gwit II G
II miejsce - Iga Studzińska II B
II miejsce - Amelia Maciejewska II E
II miejsce - Emilia Deja  II F
III miejsce - Weronika Socha II B

Dzień Rodziny w klasie III j

Wydarzenia· J_Dabrowska dnia 16.06.2017 17:00 · Drukuj
WydarzeniaW dniu 8 czerwca klasa III j świętowała Dzień Rodziny :) Spotkaliśmy się w ciepłe popołudnie w stołówce szkolnej  aby wspólnie spędzić czas.  Rozpoczęło się od przedstawienia  pt. "Bo dzieci mają swoje prawa" - akcentującego  prawa i obowiązki dzieci . Następnie wszyscy razem śpiewaliśmy utwór Majki Jeżowskiej- Wszystkie dzieci nasze są . Klaudia recytowała wiersz "Dla Mamy ..." Joanny Kulmowej . Przy słodkim poczęstunku uczniowie wraz Rodzicami i Dziadkami podziwiali rodzinne albumy - pełne fotografii, portretów i serdecznych słów ... Na sam koniec wszyscy obejrzeli prezentację multimedialną wspominającą trzy lata nauki, pracy i zabawy :)

Szaleni kowboje, złoto i groźne potwory

Wydarzenia· A_Klinger dnia 16.06.2017 16:59 · Drukuj
Wydarzenia
Klasa II B podczas wycieczki do Mega-Parku w Grudziądzu zwiedziła mini -Zoo, gdzie powitał nas m.in. muł, wielbłąd, lamy, czy sympatyczne alpaki. Później jechaliśmy kolejką, która zawiozła nas do tajemniczego parku. Tam spotkaliśmy wiele groźnych potworów, które wydawały przeraźliwe dźwięki. Na szczęście były to tylko plastikowe sylwety dinozaurów. Jednak dla ukojenia nerwów wybraliśmy się potem do krainy bajek i baśni. Spotkaliśmy nawet "wilka" z "Czerwonego Kapturka", który bardzo chętnie poddawał się naszym pieszczotom.
Potem udaliśmy się do miasteczka westernowego. Zwiedziliśmy starą kopalnię, poszukiwaliśmy złota, doiliśmy krowy, strzelaliśmy z łuku. Oglądaliśmy wspaniałe przedstawienie o przygodach Lucky Lucka. Były wybuchy, strzelanina, ucieczka z więzienia, popisy jeźdźców na koniach. Po takich przeżyciach-bardzo smakował nam obiad:)
Zapraszamy do galerii!

Codziennie kochamy NASZE MAMY

Wydarzenia· A_Klinger dnia 16.06.2017 16:58 · Drukuj
Wydarzenia
Codziennie kochamy nasze mamy, ale niecodziennie organizujemy wspólne spotkania z nimi. Było to ważne wydarzenie w naszym klasowym życiu.
Z okazji Dnia Mamy klasa II B zaprosiła mamy na przedstawienie. Okazaliśmy wdzięczność i miłość recytując wiersze, śpiewając piosenki i grając na flecie.
Później na nasze mamy czekało zadanie odnalezienia portretu własnego dziecka (narysowanego oczywiście przez dziecko:).
Kolejnym zabawnym konkursem był test na znajomość upodobań dziecka i mamy. Wyniki pozostały słodką tajemnicą...
Zapraszamy do galerii!

Zielone krajobrazy Bydgoszczy

Informacje· A_Klinger dnia 16.06.2017 16:58 · Drukuj
Informacje
"Zielone krajobrazy Bydgoszczy-zdrowe płuca miasta" to miejski konkurs organizowany w ramach strategii Miasta Bydgoszczy.
Zwycięzcą tegorocznego konkursu plastycznego został uczeń klasy II B -Konrad Jochim. Otrzymał on wspaniałe nagrody. Gratulujemy!

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Komunikaty· J_Sarzala dnia 13.06.2017 20:22 · Drukuj
KomunikatyUroczystość zakończenia roku szkolnego odbędzie się na zamkniętym boisku ("pod balonem") w piątek 23. czerwca 2017 r. Spotkanie uczniów z wychowawcą w wyznaczonych salach w budynku głównym - wykaz sal przy wejściu.
klasy IV - VI o godz. 8.15
klasy III o godz. 9.30
klasy 0 - II o godz. 10.30

„Czy to SmoK, czy SmoG?”

Wydarzenia· J_Salasinska_Andruszkiewicz dnia 13.06.2017 20:20 · Drukuj
WydarzeniaW Przedszkolu nr 43 „U Krecika Szybownika” został opracowany Program ekologiczny pt. „Czy to SmoK, czy SmoG?” Służy on wykształcaniu świadomości zagrożeń zanieczyszczaniami powietrza już od najmłodszych lat i stanowi ważny punkt edukacji ekologicznej. Dzieci z klasy 0 A wraz z nauczycielami włączyły się do realizacji powyższego. Odbyliśmy cykl zajęć warsztatowych związanych z problemem smogu. 30 maja 2017 r. w Przedszkolu nr 43 odbył się miejski konkurs wiedzy dla przedszkolaków pt. „Co wiem o smogu?”.
Naszą szkołę godnie reprezentowało dwoje uczniów: Wiktoria Siedlaczek i Damian Glazik, którzy zajęli zaszczytne I miejsce.
E. Makowska E. Wrzesińska

Dzień Dziecka w naszej szkole

Wydarzenia· A_Nicpon_Jendrzejczak dnia 13.06.2017 20:19 · Drukuj
WydarzeniaW środę 31 maja Samorząd Uczniowski przeprowadził akcję ,pt.:'Bajkowy Dzień Dziecka'. Nasi reprezentanci przebrani w bajkowe postacie rozdawali uczniom słodkie niespodzianki. Podczas muzycznych przerw można było bawić się przy specjalnych dedykacjach przygotowanych przez nauczycieli. Chętni uczniowie mogli wziąć udział w quizach dotyczących znajomości literatury dziecięcej, oraz bohaterów Disneya i Marvella.

Przedstawienie: 'Poke Queen' dla uczniów naszej szkoły

Wydarzenia· A_Nicpon_Jendrzejczak dnia 13.06.2017 20:18 · Drukuj
WydarzeniaW czwartek 8.06 uczniowie koła języka angielskiego zaprezentowali uczniom naszej szkoły przedstawienie, które zdobyło 1 miejsce w VII Przeglądzie teatrzyków w języku angielskim:' Act and Play'.

Lider Kreatywności

Wydarzenia· A_Nicpon_Jendrzejczak dnia 13.06.2017 20:17 · Drukuj
WydarzeniaW piątek 09 czerwca reprezentanci Samorządu Uczniowskiego uczestniczyli w prezentacji Samorządów Uczniowskich: 'Lider Kreatywności', która odbyła się w Sali Sesyjnej bydgoskiego Ratusza. Podczas imprezy prezentowaliśmy najważniejsze akcje jakie przygotowaliśmy dla uczniów naszej szkoły i środowiska lokalnego w roku szkolnym 2016/2017.

3A i 3J w Edukacyjnej Zagrodzie Wiejskiej w Kozielcu

Wydarzenia· L_Drzewiecka dnia 12.06.2017 21:22 · Drukuj
Wydarzenia9 czerwca 2017 roku klasa 3a wraz z klasą 3j były na wycieczce klasowej w Edukacyjnej Zagrodzie Wiejskiej w Kozielcu. Wycieczka przebiegała pod hasłem „Zobacz jaka wiosna w zagrodzie jest radosna”. Dzieci podczas pobytu w wiejskiej zagrodzie poznały właściwości lecznicze ziół, spotkały się ze zwierzętami, oglądały pod lupą dżdżownice i zobaczyły z bliska pożyteczne pszczoły. Jednak najwięcej radości sprawiło pranie tkanin przy pomocy starych metod pralniczych oraz zwiedzanie tradycyjnej izby kujawskiej. Zapraszamy do galerii!

Aktywnie po lekcjach - na rolkach,deskorolkach i hulajnogach

Wydarzenia· B_Krzyzanowska dnia 12.06.2017 21:20 · Drukuj
WydarzeniaW piątek 9 czerwca bezpośrednio po lekcjach 16-osobowa grupa dziewcząt (koszykarek klas III i klas 5ef) spędziła aktywnie całe popołudnie w Myślęcinku. Na bezpiecznie wytyczonych trasach szlifowały swoje umiejętności jazdy na rolkach, "fiszkach", deskorolkach i hulajnogach. Był też czas na lody, podglądanie przygotowań do "Terenowej Masakry 2017" (jednego z największych biegów przeszkodowych w Polsce), podziwianie przyrody i wspólne zdjęcie.Jazda tramwajem nie była nam straszna, tu też dziewczęta wykazały się dużą kultura osobistą i dobrymi manierami. Mamy zamiar organizować takie wycieczki cyklicznie na wiosnę i jesień by stały się takim naszym symbolem powitania i pożegnania lata.Zapraszamy do Galerii

Laureaci konkursu miejskiego

Konkursy· G_Frymark dnia 12.06.2017 21:13 · 203 czytań · Drukuj
Konkursy"Mój czas z rodziną" to miejski konkurs plastyczny dla dzieci, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Siedmioro z nich zajęło nagrodzone miejsca.

Zebranie Rady Rodziców

Komunikaty· M_Domanska dnia 09.06.2017 12:55 · Drukuj
Komunikaty
Zapraszamy na  zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się 19. czerwca 2017 r. o godzinie 18.00 w stołówce szkolnej przy ul. Duracza 7.
Tematem zebrania będzie:
- ubezpieczenie uczniów w roku szkolnym 2017/2018 (przedstawienie propozycji firm ubezpieczeniowych);
- podsumowanie roku szkolnego 2016/2017 (m.in. przydział nagród  i wyróżnień dla uczniów);
- informacje na temat planowanych remontów i Internetu;
- omówienie projektu Energy School;
- inne sprawy bieżące.

Konkurs dla naszych przyszłych uczniów

Konkursy· M_Kwiatkowska dnia 08.06.2017 11:37 · Drukuj
KonkursyWiosną tego roku dzieci z okolicznych przedszkoli zostały zaproszone do wzięcia udziału w konkursie plastycznym EkoRobot. Wraz ze swoimi nauczycielami przygotowały wspaniałe prace. Zwycięskie Eko Roboty zostaną nagrodzone na tegorocznym EkoFestynie, który odbędzie się 10 czerwca. Zapraszamy naszych przyszłych uczniów po odbiór nagród. I życzymy wspaniałej zabawy w naszej szkole!

Teatralne sukcesy

Konkursy· M_Kwiatkowska dnia 08.06.2017 11:33 · Drukuj
KonkursyZ przyjemnością i dumą informujemy, że uczennice klas 2i oraz 2h zajęły 3 miejsce w konkursie teatralnym zorganizowanym przez Urząd Miasta Bydgoszczy. Podstawą zaprezentowania aktorskich umiejętności było stworzenie teatru promującego treści proekologiczne. Wydaje się, że dziewczynkom się to baaaardzo udało!

Projekt Energy@School

Wydarzenia· M_Domanska dnia 08.06.2017 10:14 · Drukuj
WydarzeniaSzkoła Podstawowa nr 65 w Bydgoszczy uczestniczy w międzynarodowym projekcie Energy @ School, chcemy zaprezentować teoretyczne i praktyczne lekcje na temat tego, jak i dlaczego oszczędzać energię. Studenci zrobili żarówki z kubków i balonów. Każdy uczestnik dowiedział się, jak zmniejszyć zużycie energii w domu i w szkole. Wszyscy dowiedzieli się, jak ważna jest oszczędność energii dla środowiska i portfela :)
Szkolny koordynator: Maciej Iwiński

Impreza integracyjna klasy 3g

Wydarzenia· M_Waligorska dnia 07.06.2017 20:22 · Drukuj
WydarzeniaDnia 05.06.17r. uczniowie klasy 3g wraz z członkami najbliższej rodziny wzięli udział w integracyjnej imprezie . Miała ona miejsce w stadninie koni. Spotkanie rozpoczęło się piosenką powitanką, która wszystkich rozbawiła. Następnie uczniowie i rodzice uczestniczyli w zabawach ruchowych(wyścigi w workach, bieg z jajkiem, rzut podkową). Można było również poleżeć na hamaku , pograć w siatkówkę, poskakać na trampolinie. Nie zabrakło ,,międzynarodowych" tańców. Po takim wysiłku każdy chętnie posilił się pyszną kiełbaską z ogniska. Następnie dzieci mogły zwiedzić stajnie, a także pojeździć konno. Całe spotkanie przebiegło w miłej rodzinnej atmosferze, a zakończyło się pysznym ciastem i herbatką. Zapraszamy do galerii zdjęć.

W WIOSCE GINĄCYCH ZAWODÓW

Wydarzenia· M_Nowakowska_Wojt dnia 07.06.2017 20:14 · 147 czytań · Drukuj
WydarzeniaNiedaleko Koronowa jest miejsce, które się nazywa Wioska Ginących Zawodów. Tam 7 VI wybrała się klasa 2a i 3h. Znajduje się tam jeden z ostatnich tradycyjnych warsztatów garncarskich w Polsce, jedyny w województwie kujawsko-pomorskim. Uczestnicy wycieczki podczas tej podróży w przeszłość mogli aktywnie poznawać stare rzemiosła, zdobyć cenne doświadczenia oraz spędzić czas w klimacie dawnej polskiej wsi.

XV Przegląd Małych Form Teatralnych

Wydarzenia· A_Wasniowska dnia 07.06.2017 11:28 · Drukuj
WydarzeniaWe wtorek 30 maja 2017r. klasy IIj i IIIj brały udział w XV Przeglądzie Małych Form Teatralnych „Jesteśmy razem”. Uczniowie mieli możliwość pokazania swoich aktorskich umiejętności. Klasa III j pod kierunkiem p. Joanny Dąbrowskiej oraz p.Anny Sikorskiej wystąpiła w przedstawieniu pod tytułem „Dzieci mają swoje prawa”. Klasa II j pod kierunkiem p.Anny Rosa oraz p.Anny Waśniowskiej przedstawiła inscenizację do wiersza J.Tuwima „Warzywa”. Zapraszamy do obejrzenia galerii. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zajęcia z ceramiki kl.3g

Wydarzenia· M_Waligorska dnia 06.06.2017 20:24 · Drukuj
WydarzeniaDnia 05.06.17r. uczniowie klasy 3g wzięli udział w zajęciach ceramiki w MDK nr 5. To już kolejna wizyta w pracowni podczas której uczniowie poznali nową metodę lepienia z gliny (płatami). Tym razem zadaniem uczniów było wykonanie sowy. Każdy z uczestników świetnie poradził sobie z wykonaniem zadania. Po skończonej pracy sówki powędrowały do specjalnego pieca,w którym zostaną wypalone. Następnie będzie można odebrać je z pracowni i ozdobić nimi np.ścianę swojego pokoju.Zapraszamy do galerii zdjęć.

Warsztaty dla rodziców

Informacje· M_Domanska dnia 06.06.2017 19:32 · Drukuj
InformacjePrzypominamy o ostatnich w tym roku szkolnym warsztatach dla rodziców w ramach Programu „Zdolni znad Brdy”, które odbędą się w sobotę 10 czerwca br. o godz. 10:00 w sali 214.

II Festyn Rodzinny "EKO - Rodzinka"

Wydarzenia· K_Blaszak dnia 06.06.2017 19:21 · Drukuj
Serdecznie zapraszamy 10.06 w godz. 10.00-12.00 na boisko przy głównym budynku szkoły na II Festyn Rodzinny "EKO-Rodzinka"! PLAKAT Czeka na Was mnóstwo atrakcji:
- pokazy taneczne,
- quiz ekologiczny dla rodzin,
- pokaz mody ekologicznej,
- tworzenie EKO-Ludzika z kartonów, butelek i innych "śmieci" :),
- stanowisko Naturhouse,
- Bookcrossing,
- przejażdżka konna,
- stanowisko "MAŁEGO PICASSA",
- zabawy z Early Stage i Crazy Kinder,
- pyszne kiełbaski i wiele innych :-)
Obecność obowiązkowa ;-) Do zobaczenia w sobotę!! :-)

Bydgoskie Forum Obywatelskie zaprasza

Informacje· M_Domanska dnia 05.06.2017 19:28 · Drukuj
Bydgoskie Forum Obywatelskie
zaprasza na
PIERWSZĄ WOLNĄ SESJĘ OBYWATELSKĄ
z udziałem ekspertów, przedstawicieli  Ratusza, Kuratorium Kujawsko-Pomorskiego, związków zawodowych nauczycieli i organizacji rodziców
Tematem debaty będzie
Reforma Oświaty w Bydgoszczy.
Co czeka nasze dzieci w nowym roku szkolnym?
06 czerwca 2017 - wtorek - godz. 18.00
URZĄD MIASTA BYDGOSZCZY - SALA SESYJNA UL. JEZUICKA 1

Konkurs plastyczny kl.2 ,,Samolot"

Konkursy· M_Waligorska dnia 04.06.2017 13:28 · Drukuj
KonkursyDnia 30.05.17r. uczniowie klas drugich wzięli udział w konkursie plastycznym ,,Samolot". Oto wyniki konkursu:
1m. - Mikołaj Polowczyk - kl. 2f
2m. - Martyna Frąckowiak - 2h
3m. - Milena Bukiej - kl. 2h

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Organizatorzy

Turniej 4 baseny - Sardynka

Konkursy· M_Kania dnia 04.06.2017 13:22 · 196 czytań · Drukuj
KonkursyWe wtorek 30.05.2017 r. na pływalni Sardynka w Bydgoszczy odbyły się zawody z cyklu Turniej IV Basenów. W zawodach startowali uczniowie z klasy 2 B i 3 B.

Zajęcia z chemii w zerówce

Wydarzenia· J_Salasinska_Andruszkiewicz dnia 03.06.2017 14:34 · Drukuj
Wydarzenia25 maja 2017 r. przybył do nas na zajęcia pan Alojzy Markwitan, nauczyciel chemii w Liceum Ogólnokształcącym nr 6 i dziadek jednej z naszych uczennic. Przeprowadzał różne doświadczenia, którym z ciekawością przyglądały się dzieci. Wszystkie brały w nich aktywny udział. Na koniec wyczarował dla nich wybuch wulkanu i wydobył z butelki tajemniczy dżin. Zajęcia przybliżyły uczniom bardzo ciekawy świat chemii, który być może będzie zaczątkiem czyjejś pasji. Zapraszamy do galerii.
E. Makowska i E. Wrzesińska

Czar2kółek

Konkursy· K_Plewa dnia 02.06.2017 17:27 · 0 komentarzy · 143 czytań · Drukuj
Konkursy
Igor Kopiński z klasy 3g zajął III miejsce w Wielkim Finale konkursu "Czar2kółek".

Gratulujemy!!!

Szkoliada 2017 - finał

Konkursy· T_Stachowska_Dalke dnia 02.06.2017 17:24 · 194 czytań · Drukuj
Konkursy31 maja 2017 r. odbył się finał "Szkoliady". Udział wzięły cztery zespoły IVf- "Odlotowa piątka", Vf- "Wystrzałowe dziewczyny", VIc- "Dzikie małolaty", VIe- "Dabowicze". W rolę prowadzącego jak zwykle wcieliła się pani Katarzyna Zielińska, która z humorem przeprowadziła uczestników przez kolejne pytania.

Wyniki konkursu kl.1 ,,Czytanie ze zrozumieniem"

Konkursy· M_Waligorska dnia 02.06.2017 07:03 · Drukuj
KonkursyDnia 09.05.17r. uczniowie klas pierwszych wzięli udział w konkursie ,,Czytanie ze zrozumieniem".
Oto wyniki konkursu;
1m. - Lena Michalak - kl.1c
2m. - Filip Zdunkiewicz - kl.1c
3m. - Agata Iwaniuk - kl.1b
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy udziału w konkursie.
Organizatorzy

Klasy Id i III d w Wiosce Górniczej

Wydarzenia· J_Salasinska_Andruszkiewicz dnia 01.06.2017 21:50 · 137 czytań · Drukuj
WydarzeniaNiedaleko Gostycyna jest Wioska Górnicza i tam 31 maja 2017 udali się nasi uczniowie z paniami Małgorzatą Łucką, Anną Chojnacką i Joanną Sałasińska-Andruszkiewicz. Po przyjeździe przywitały nas sympatyczne, uśmiechnięte panie animatorki. Uczniowie najpierw poznali kozy i króliki, które mogli karmić. Następnie wykonali piękne czapki górnicze. Później wszyscy ruszyliśmy na poszukiwanie skarbu przy pomocy mapy i wierszyka z zagadkami.

"Bydgoszcz na rowery"

Wydarzenia· M_Domanska dnia 01.06.2017 18:27 · Drukuj
Majowa europejska rywalizacja rowerowa zakończona. Metropolia Bydgoszcz zakończyła akcję na podium - mamy 3 miejsce. Nasza szkoła w grupie Szkoły (od podstawówek do uniwersytetów) zajęła 15. miejsce. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy kręcili kilometry dla SP65. Najaktywniejszy był Marcin Zabłocki, Monika Kasak także "wykręciła" wysoki wynik. Aktywni byli też pracownicy i sympatycy naszej szkoły. Zapraszamy do rywalizacji za rok, a teraz "kręcimy" dla siebie :)
Więcej na stronie www.bydgoszcz.pl

Gala wojewódzkiego konkursu plastyczno-literackiego Jeden ojciec znaczy więcej niż stu nauczycieli"

Konkursy· B_Redzik_Chlebosz dnia 01.06.2017 17:54 · 184 czytań · Drukuj
Konkursy
30 maja 2017 roku w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej odbyła się gala finałowa wojewódzkiego konkursu plastyczno-literackiego JEDEN OJCIEC ZNACZY WIĘCEJ NIŻ STU NAUCZYCIELI dla uczniów szkół podstawowych pod honorowym patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty Pana Marka Gralika.

Wyniki VI Ogólnopolskiego Konkursu "Ilustracja do utworu Marii Konopnickiej"

Konkursy· B_Redzik_Chlebosz dnia 01.06.2017 17:51 · 168 czytań · Drukuj
Konkursy
27 kwietnia 2017 roku ogłoszono wyniki VI Ogólnopolskiego  Konkursu Plastycznego "Ilustracja do utworu Marii Konopnickiej" organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 10 w Kaliszu im. Marii Konopnickiej. Konkurs zorganizowany został pod honorowym patronatem prawnuczki Marii Konopnickiej Pani JOANNY MODRZEJEWSKIEJ.

Profilaktyka onkologiczna i antytytoniowa

Wydarzenia· T_Stachowska_Dalke dnia 01.06.2017 17:12 · 132 czytań · Drukuj
WydarzeniaDzień bez Papierosa (ang. World No Tobacco Day) – zainicjowane przez Światową Organizację Zdrowia święto obchodzone 31 maja, mające na celu zwrócenie uwagi na szkodliwość palenia tytoniu. 
• W naszej szkole odbył się tego dnia apel dla wszystkich klas IV-VI. Pani Izabela Arent wraz ze swoją klasą V b przygotowała przedstawienie pod tytułem „Sąd nad papierosem”.

Wyniki konkursu dla klas 3 - "Czytam, myślę, wiem"

Konkursy· A_Klinger dnia 01.06.2017 17:11 · Drukuj
Konkursy31 maja 2017 r. odbył się konkurs dla uczniów klas III "Czytam, myślę, wiem" zorganizowany przez panie: Agnieszkę Wrzesińską i Agatę Klinger.
Oto wyniki:
I miejsce- Michał Mucha -klasa 3 d
II miejsce- Aleksandra Nowakowska -klasa 3 f
III miejsce- Bartosz Sumiński-klasa 3 g
Wyróżnienie -Gracjan Przymus -klasa 3 g

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Test Wiedzy z Języka Angielskiego

Konkursy· A_Klimczyk dnia 31.05.2017 17:15 · Drukuj
Konkursy24 maja odbył się w naszej szkole konkurs dla trzecioklasistów "Test Wiedzy z Języka Angielskiego".
Oto wyniki:
I miejsce: Jan Radczuk kl 3f
Bartek Sumiński kl 3g
II miejsce: Oskar Kopras kl 3a
Igor Szyszka kl 3d
Wojtek Wojaczyński kl 3a
III miejsce: Aleksandra Nowakowska kl 3f
Gratulacje dla Zwycięzców! :) Organizatorzy (p. Maciej Iwiński i Agnieszka Klimczyk)

Konkurs matematyczny dla uczniów klas drugich

Konkursy· A_Zienowicz dnia 31.05.2017 17:13 · Drukuj
KonkursyDnia 30 maja 2017 r. odbył się konkurs matematyczny dla uczniów klas drugich. Konkurs miał formę testu z zadaniami tekstowymi. Organizatorkami konkursu były panie Małgorzata Kocińska i Alina Zienowicz. Laureatami konkursu zostali:
I m-ce - Julia Flis- klasa II c
II m-ce - Tomasz Kawa- klasa II h
III m-ce - Aleksander Lulaj- klasa II e.
Gratulujemy!!!

II Festyn Rodzinny "EKO - Rodzinka"

Wydarzenia· K_Blaszak dnia 31.05.2017 17:12 · Drukuj
WydarzeniaKochani! Wielkimi krokami zbliża się II Festyn Rodzinny przy SP nr 65 :-)
Tegoroczny festyn odbędzie się 10.06 w sobotę, w godzinach 10.00 - 12.00 pod hasłem "EKO - Rodzinka".
Serdecznie zapraszamy do udziału we wspólnej zabawie! Na scenie odbędzie się quiz oraz pokaz mody - oczywiście o tematyce proekologicznej. Prosimy o wcześniejsze zapisywanie się chętnych rodzin (rodzic + dziecko) u wychowawców świetlic do dnia 5.06.
Pamiętajmy, że wspólnie spędzony czas jest bezcenny! :-)

Wycieczka klasy 3c do Muzeum Oświaty

Wydarzenia· A_Homan_Ciszewska dnia 29.05.2017 21:49 · Drukuj
WydarzeniaW maju odwiedziliśmy Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Bydgoszczy. W Muzeum Oświaty w Bydgoszczy braliśmy udział w lekcji muzealnej "Szkoła naszych dziadków i pradziadków". Poznaliśmy wyposażenie ówczesnej szkoły i klasy, przybory i podręczniki uczniów, system kar i nagród za zachowanie i postępy w nauce. Mieliśmy okazję pisać piórem ze stalówką i atramentem oraz klęczeć na grochu. Duże wrażenie wywarły na nas rozmiary biblioteki UKW.

"Kompetencje dla przyszłości 2017"

Komunikaty· M_Domanska dnia 29.05.2017 18:54 · Drukuj
KomunikatyInformujemy, że 6 czerwca uczniowie klas szóstych naszego miasta wezmą udział w ogólnopolskim badaniu umiejętności uczniów „Kompetencje dla przyszłości 2017”. Celem badania jest diagnoza umiejętności uczniów prowadzona na użytek poprawy jakości nauczania. Badanie zostanie przeprowadzone w ramach godzin lekcyjnych.