SP 65 Bydgoszcz
27.05.2017 19:33

Warsztaty z animacji w naszej szkole

Wydarzenia· D_Koldun dnia 05.03.2017 12:48 · Drukuj
WydarzeniaW sobotę 4 marca dwudziestoosobowa grupa uczniów wzięła udział w warsztatach z animacji poklatkowej. Warsztaty poprowadził nasz gość pani Monika Kuczyniecka absolwentka ASP w Poznaniu, autorka teledysków do piosenek Cz. Mozila, R. Przemyk czy zespołu "Voo voo".
Tematem przewodnim był las. Uczniowie pod okiem pani Moniki przygotowali plany filmowe oraz postacie - wszystko z plasteliny. W drugiej części spotkania przystąpiliśmy do żmudnej pracy animatora. Efekty pięciogodzinnej pracy można podziwiać na naszej stronie oraz na blogu koła filmowego.

Konkurs "Wiedzy o sporcie" dla uczniów klas VI

Konkursy· B_Krzyzanowska dnia 04.03.2017 16:50 · Drukuj
KonkursyZapraszam uczniów klas VI do udziału w konkursie sprawdzającym znajomość zagadnień związanych ze sportem, zdrowiem i higieną, igrzyskami olimpijskimi, podstawowymi przepisami gier sportowych. Uczniowie w zespołach 2-osobowych rozwiązywać będą wspólnie jeden test i krzyżówkę. Konkurs odbędzie się 8 marca (środa) w godz. 14.30-15.30, zbiórka uczestników na holu głównym na I piętrze o godz. 14.30. Dla najlepszych 3 zespołów zostaną przyznane nagrody i dyplomy. Zgłoszenia zespołów kierować proszę do organizatora-nauczyciela wf Beaty Krzyżanowskiej do środy do godz. 11.30.

Spotkania z rodzicami

Komunikaty· M_Domanska dnia 03.03.2017 19:39 · Drukuj
Komunikaty
6.03.2017 r. (poniedziałek) - drzwi otwarte
Budynek główny:
klasy II-III godz. 17.00-18.30
klasy IV-VI godz. 17.30-19.00
Filia:
klasy I-II, IIIa i IIIj - godz. 17.00-18.30

Wyniki konkursu "Sporty zimowe"

Konkursy· R_Ziemska dnia 02.03.2017 23:16 · Drukuj
Konkursy28 II 2017 r. odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas trzecich "Sporty zimowe". Oto wyniki konkursu:
I miejsce Kinga Lipińska - klasa III j
II miejsce Zofia Zawadzka - klasa III a i Kacper Kapela - klasa III f
III miejsce Sandra Orzechowska - klasa III g i Marta Wojtasik - klasa III d
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy. Organizatorzy: Małgorzata Kocińska, Alina Zienowicz, Renata Ziemska.

Przyroda na wagę złota

Konkursy· M_Kwiatkowska dnia 02.03.2017 21:05 · Drukuj
KonkursyZ radością informujemy: Uczennice klas 2i oraz 2h laureatkami konkursu teatralnego „Przyroda na wagę złota” organizowanego przez Urząd Miasta Bydgoszczy i Pałac Młodzieży.
Dziewczynki przygotowały się pod kierunkiem p. M. Kwiatkowskiej i D. Pokornieckiej. GRATULUJEMY !!!

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Konkursy· M_Butowt dnia 02.03.2017 14:57 · Drukuj
KonkursyZ radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki.
Arkadiusz Róg uczeń klasy 6b został laureatem konkursu, natomiast Krystian Stefański uczeń klasy 6e finalistą.
Gratulujemy!

Turniej międzyszkolny "Biały Miś"

Wydarzenia· B_Krzyzanowska dnia 01.03.2017 20:48 · 166 czytań · Drukuj
WydarzeniaReprezentacja uczniów klas I-V naszej szkoły uczestniczyła w 49 edycji Turnieju "Białego Misia" organizowanego przez Gazetę Pomorską. Po solidnych przygotowaniach wyłoniliśmy 52-osobową ekipę, która rywalizowała dwukrotnie ze szkołami SP69 i Szkołą Katolicką oraz SP38 i SP64.

Konkurs literacko-plastyczny dla najmłodszych czytelników

Konkursy· D_Bittner dnia 01.03.2017 18:25 · Drukuj
KonkursyUczniowie klas I-III wzięli udział w ogólnopolskim konkursie literacko- plastycznym " Ludzie wśród zwierząt, zwierzęta wśród ludzi". Chętnie czytały o zwierzakach, potem książkowych bohaterów uwieczniały plastycznie. W konkursie wzięło udział ponad 60 dzieci. Wybór był trudny. Ocenienia prac podjęła się pani Bożena Redzik-Chlebosz, nauczycielka plastyki.

Najlepsze prace wykonali:
I - Maja Wysocka, kl. 2c
II - Szymon Pączek, kl. 3b
III - Lena Murawska, kl. 1c; Ala Szramka, kl. 1d oraz Oliwia Mitręga, kl. 2h.
Kopie tych rysunków można oglądać na wystawie koło biblioteki w filii szkoły; oryginały powędrowały do Krakowa. Będą podlegać dalszej ocenie:) Dziękuję wszystkim, którzy tak licznie wzięli udział konkursie.
Dzieci lubią zwierzęta!

Kapeluszowy zawrót głowy

Wydarzenia· E_Zuranska dnia 28.02.2017 20:30 · Drukuj
WydarzeniaW ostatni dzień karnawału na szkolnych korytarzach zaroiło się od kapeluszy i innych nakryć głowy. Panie nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej zaproponowały kapeluszowe ostatki. Pomysł ten bardzo się spodobał nie tylko w klasach I-III, ale i w klasach starszych. W rytm tanecznych przebojów odtwarzanych przez panią Annę Białokur, upływały przerwy - było muzycznie, kapeluszowo i wesoło. Bawili się uczniowie i kadra pedagogiczna. Niektórzy z uczestników zabawy wykazali się kreatywnością i ich nakrycia głowy były bardzo intrygujące. Takie zapusty, to świetny pomysł. Dziękujemy organizatorom.

Spotkanie dla rodziców

Informacje· T_Stachowska_Dalke dnia 28.02.2017 15:00 · Drukuj
6 marca 2017 r. o godzinie 17.00 w stołówce szkolnej odbędzie się spotkanie dla rodziców "Zagrożenia czyhające na nasze dzieci w Internecie oraz problem cyberprzemocy". Serdecznie zapraszamy Rodziców uczniów naszej szkoły zainteresowanych tym tematem. Spotkanie poprowadzi pan Michał Owczarzak, zorientowany w tematyce przemocy na stronach Internetowych. Informacje na temat spotkania u pedagoga - Teresa Stachowska-Dalke, p.113

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

Konkursy· D_Koldun dnia 28.02.2017 05:41 · Drukuj
Konkursy21 lutego dwie drużyny z naszej szkoły wzięły udział w I edycji międzyszkolnego konkursu poprawności językowej zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 66 z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego. Z zawiłościami naszego języka zmierzyło się 10 zespołów. Wygrała drużyna z Dąbrowy Chełmińskiej, my zajęliśmy II i III miejsca.
II miejsce 6e Apolonia Jagodzińska, Kornelia Kicińska, Emilia Stablewska, opiekun p. Dorota Koldun,
III miejsce 6c Zuzanna Matczak, Julia Pawlak, Maja Pietkun, opiekun p. M. Wróbel-Marciniak. Gratulujemy!

Dyktando o Pióro Dyrektora Biblioteki Wojewódzkiej

Konkursy· D_Bittner dnia 27.02.2017 18:14 · Drukuj
KonkursyJak co roku w bibliotece na Starym Rynku odbył się konkurs ortograficzny. O tytuł Mistrza Ortografii walczyło około 40 uczniów z wielu szkól. Naszą szkołę w tym roku reprezentowali mocni w ortografii: Zuzia Kurzaj i Patrycja Tatka, obie z kl. 6 c oraz Dawid Kuchciński z klasy 6 a. Tekst, z którym zmagali się uczestnicy był w tym roku długi i dotyczył historii Bydgoszczy. Z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki. Okazało się, że Patrycja Tatka zajęła 4 pozycję i uzyskała pierwsze wyróżnienie. Bardzo się cieszymy z tego sukcesu, tym bardziej, że w ten sposób uczciliśmy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, przypadającego na dzień naszego konkursu. Gratulujemy! Opiekunowie: p.p. Małgorzata Wróbel-Marciniak i Danuta Bittner

Dzień Języka Ojczystego – 21.02

Konkursy· A_Bialokur dnia 27.02.2017 18:14 · Drukuj
KonkursyZ okazji tego międzynarodowego święta w naszej szkole pojawiła się gazetka z ciekawostkami dotyczącymi języka polskiego. Największym zainteresowaniem uczniów i nauczycieli cieszyły się plansze z najczęstszymi błędami językowymi. Żywiołowe reakcje uświadomiły nam, jak bardzo są potrzebne tego typu przedsięwzięcia.
W konkursie poprawnych form wyrazów, zwrotów, wyrażeń okazali się:

I miejsce - Mateusz Kaczorowski 5a
II miejsce - Rafał Ciechomski 4b
- Igor Sielaczek 5b
- Jakub Suliński 4b III miejsce
- Michał Madziewicz 5f
Gratulujemy!
Pamiętajmy: wszyscy jesteśmy nauczycielami języka polskiego! M.Wróbel-Marciniak, A.Białokur

"Zielona kraina” – warsztaty żywieniowe

Wydarzenia· A_Bialokur dnia 27.02.2017 18:14 · Drukuj
WydarzeniaKlasy 4 brały udział w ogólnopolskim programie edukującym w zakresie zdrowego stylu życia i prawidłowego odżywiania zgodnie z wytycznymi Instytutu Żywności i Żywienia. Podczas 90 min. uczniowie i nauczyciele zostali zapoznani z piramidą zdrowego żywienia oraz zasadami 5xU. Nie lada atrakcją okazało się przygotowanie i degustowanie potraw. Na szkolnych ławkach zakrólowały: zielony koktajl, sałatka warzywna z samodzielnie wybranych składników oraz słodkie, brązowe kuleczki.
Zainteresowanym poklecamy: www.zielona-kraina.com

Serdecznie dziękujemy Paniom: Angelice Szczepanik, Marlenie Miskiewicz, Paulinie Trzepli-Kowalskiej, Oliwii Górskiej, Ewie Majdan

Konkurs plastyczny pt.: „ Dom moich marzeń” dla klas I-III

Konkursy· J_Salasinska_Andruszkiewicz dnia 26.02.2017 20:38 · Drukuj
Zapraszamy uczniów klas I-III do udziału w konkursie plastycznym pt.: „ Dom moich marzeń”. Prace należy wykonać w technice kolażu wielkości A4. Kolaże można oddawać do 20 kwietnia w głównym budynku w sali nr 224 do Pani Małgorzaty Łucka w filii do sali nr 12 do Pani Małgorzaty Kryszak lub do sali nr 2 do Pani J. Sałasińskiej -Andruszkiewicz. Zwycięzcy konkursu w maju 2017r. otrzymają zaproszenia na „Warsztaty małego architekta”- konkurs miejski z udziałem studentów architektury UTP. Uczestnicy zostaną podzieleni na 6 zespołów po 4 dzieci w każdym. Uczniowie zaprojektują i wykonają pracę pt.: „Architektura Bydgoszczy w oczach dziecka” wykorzystując plansze przygotowane przez studentów. Pracą będą kierowali przyszli architekci. Końcowy efekt będzie oceniany przez profesjonalne jury . Serdecznie zapraszamy do udziału!

Pięciolinie miłości

Wydarzenia· M_Nowakowska_Wojt dnia 26.02.2017 20:35 · Drukuj
WydarzeniaNa lekcję muzyczną w Filharmonii Pomorskiej klasa 3h wybrała się kilka dni po Walentynkach. Ściany sali koncertowej ozdobione były serduszkami, a prowadząca zajęcia włożyła spódnicę z czerwonego tiulu, na której widok wszystkie dziewczynki westchnęły z zachwytu. Lekcja zatytułowana była „Pięciolinie miłości”. Uczniowie poznali pełne miłości dźwięki, a słowo „miłość” i „kochać” było odmieniane przez wszystkie muzyczne przypadki. Zakochaną parę tworzyły rytm i melodia, które zawsze są razem. Na estradzie jak zwykle królował fortepian, a tym razem towarzyszką jego była wiolonczela. Dzieci śpiewały pląs „Nie chcę cię znać” i odgadywały rozmaite muzyczne zagadki. To była bardzo ciekawa lekcja, nie tylko dla zakochanych.

Karnawałowe ostatki klas szóstych

Wydarzenia· E_Zuranska dnia 26.02.2017 20:35 · Drukuj
WydarzeniaW tłusty czwartek szóstoklasiści bawili się podczas ostatkowej dyskoteki. Zabawę prowadził zaprzyjaźniony DJ. Na korytarzu zorganizowano stoły, przy których uczniowie mogli odpocząć, zaspokoić pragnienie lub zjeść coś słodkiego. Stołówka stała się tego wieczoru salą balową. Z głośników płynęły największe przeboje.Na parkiecie tłok i.....świetna zabawa. Kolejna taka taneczna impreza za rok. Zapraszamy do galerii.

Wycieczka do Karmelowj Krainy

Wydarzenia· M_Waligorska dnia 25.02.2017 19:12 · Drukuj
WydarzeniaDnia 24.02.17r. klasa 3g wybrała się na wycieczkę do Karmelowej Krainy. Pogoda nas nie rozpieszczała, ale co tam niepogoda kiedy przed nami "Kraina Słodkości". Zanim dotarliśmy na miejsce mieliśmy okazję podziwiać naszą piękną Bydgoszcz. Wreszcie nadeszła oczekiwana chwila i przekroczyliśmy próg Karmelowej Krainy. Każdy z uczestników miał możliwość własnoręcznie wykonać lizaka. Cóż za emocje towarzyszyły wszystkim. Nie zabrakło konkursu wiedzowego na temat produkcji lizaków.Nagrodą był oczywiście lizak. Na koniec każdy dokonał słodkich zakupów, trudno było podjąć decyzję co kupić.Polecamy wszystkim wycieczkę do Karmelowej Krainy.

Bal Charytatywny - PODSUMOWANIE

Wydarzenia· K_Blaszak dnia 24.02.2017 13:23 · Drukuj
WydarzeniaKochani! Bal karnawałowy już za nami... Przyszedł czas na podsumowanie. :)
Spędziliśmy z Wami cudowne 2 godziny! Dzięki Waszej hojności i dobroci udało nam się zebrać na pomoc w leczeniu mamy Olka 3150 złotych! Dziękujemy serdecznie panu Jurkowi Paterskiemu za rozkręcenie imprezy i wspaniałe zabawy taneczne dla dzieci i rodziców. Wielkie podziękowania należą się również Elzie i Annie, czyli paniom z Animuszki, które z zaangażowaniem i uśmiechem oraz niesamowitą cierpliwością zajmowały się malowaniem buziek, kręceniem balonów i zabawą z naszymi dziećmi. :)
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi." Jan Paweł II
p.s. Uwieczniliśmy naszą zabawę na fotografiach :) Zapraszam do galerii zdjęć :)

Pierwsza Pomoc - to ważne!

Wydarzenia· D_Bittner dnia 22.02.2017 20:13 · Drukuj
WydarzeniaKlasa IV e miała okazję uczestniczyć w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy. Dzieci dowiedziały się jak wzywać pomoc do poszkodowanego, reanimować osoby nieprzytomne. Uczniowie z uwagą słuchali ratowników medycznych, uczestniczyli w ćwiczeniach, a także zadawali pytania dotyczące pomocy przedmedycznej. Myślę, że w kryzysowej sytuacji nie będą bezradni i spróbują wykorzystać zdobytą na ćwiczeniach wiedzę.

Konkurs ortograficzny w Bibliotece Publicznej

Konkursy· D_Bittner dnia 22.02.2017 20:13 · Drukuj
KonkursyW filii biblioteki publicznej nr 15 zorganizowane zostały eliminacje do Wojewódzkiego Dyktanda o Pióro Dyrektora Biblioteki. 24 osoby walczyły z tekstem ortograficznym. Najlepiej poradziły sobie: Patrycja Tatka z 6c, Zuzia Kurzaj z 6c oraz Dawid Kuchciński z klasy 6a. Osoby te będą reprezentowały naszą szkołę w dyktandzie, które odbędzie się w siedzibie Biblioteki Publicznej na Starym Rynku. Cieszymy się, że wiele osób potrafi pisać poprawnie i trzymamy kciuki w dalszych bojach. Organizatorzy konkursu: Małgorzata Wróbel - Marciniak, Danuta Bittner.

Turniej orograficzny klas VI

Konkursy· D_Bittner dnia 22.02.2017 20:13 · Drukuj
KonkursyW Turnieju Ortograficznym klas VI trzyosobowe drużyny z każdej z klas zmagały się z licznymi zadaniami ortograficznymi. Najlepsza okazała się klasa 6 e w składzie: Apolonia Jagodzińska, Emilia Stablewska, Kornelia Kicińska. Drugie i trzecie miejsce zajęły odpowiednio klasy 6 c i 6 b. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach turnieju. Opiekunowie konkursu: Małgorzata Wróbel - Marciniak, Danuta Bittner.

Walentynki w klasie 2j

Wydarzenia· A_Kubicka dnia 22.02.2017 14:42 · Drukuj
Wydarzenia14 lutego klasa 2j obchodziła Walentynki. Z okazji tego dnia uczniowie przygotowali piękne laurki, które zostały wysłane „Marzycielską Pocztą” do chorej koleżanki.

Twardowski w Bydgoszczy

Wydarzenia· M_Lucka dnia 21.02.2017 17:06 · Drukuj
Wydarzenia15 lutego klasa 3d teatralno – architektoniczna zorganizowała walentynkowe występy dla klas: 1d i 3a. Pokazaliśmy legendę „ Twardowski w Bydgoszczy”.

Lekcja o strefach polarnych w IIc

Wydarzenia· I_Stawska dnia 21.02.2017 15:20 · Drukuj
WydarzeniaOstatnio do naszej klasy zawitał pan Jakub Marciniak ze Stowarzyszenia Eko-Inicjatywa. Rok temu z panem Jakubem poznawaliśmy zwyczaje wilków. A w tym roku razem wyruszyliśmy w "podróż" po strefach podbiegunowych. Dowiedzieliśmy się, gdzie szukać biegunów na globusie i mapie. Nauczyliśmy się jakie zwierzęta można spotkać w Arktyce i na Antarktydzie. Wiemy już, że niedźwiedź polarny nie poluje na pingwiny. Zobaczyliśmy jak wygląda zorza polarna. Nauczyliśmy się nawet pisać swoje imiona w języku Eskimosów. Było bardzo ciekawie i wesoło. Zapraszamy do galerii

Międzyszkolny konkurs walentynkowy

Konkursy· A_Nicpon_Jendrzejczak dnia 20.02.2017 17:23 · Drukuj
KonkursyW Walentynki w naszej szkole gościliśmy zespoły reprezentujące szkoły fordońskie na konkursie kulturoznawczym: 'Valentine's Day'. Drużyny z czterech szkół fordońskich wykonywały zadania związane z historią i słownictwem dnia Św. Walentego. Odwiedzili nas również goście z gimnazjum nr 2, którzy przedstawili scenę W.Shakespeara;'Romeo i Julia 'w różnych interpretacjach. Konkurs organizowały p. Anna Lasoń i p.Aleksandra Nicpoń-Jendrzejczak. Zapraszamy do glalerii.

Konkurs walentynkowy

Konkursy· A_Nicpon_Jendrzejczak dnia 20.02.2017 17:23 · Drukuj
KonkursyWyniki konkursu walentynkowego z j. angielskiego dla klas 6:
1 miejsce: Karolina Warchoł,kl.6b
2 miejsce: Emilia Stablewska,kl.6e
3 miejsce: Kornelia Kicińska, kl.6e
wyróżnienia: Julia Meszczyńska,kl.6b Iga Miętkowska,kl.6e Dominika Ciuba,kl.6b Gratulujemy!!!

Światowy Dzień Kota w klasie III J

Wydarzenia· J_Dabrowska dnia 17.02.2017 20:49 · Drukuj
Wydarzenia17 lutego to Międzynarodowy Dzień Kota. W tym dniu w klasie III j nasz uczeń Sebastian Kluszczyński- prywatnie miłośnik przyrody , zaprezentował nam swoją kolekcję kotów. Sebastian opowiadał o cechach, zwyczajach i życiu kotów dużych i małych. Usłyszeliśmy wiele nowinek oraz oglądaliśmy ciekawą literaturę przyrodniczą . Wszystkim kotom oraz miłośnikom "futrzaków" życzymy miłego świętowania :) Lekcja pokazowa była realizowana w ramach autorskiego programu p. A.Sikorskiej i p. J.Dąbrowskiej pt. Klub Miłośników Książki ,który zachęca uczniów do aktywnego i wieloaspektowego czytelnictwa.

CZY MOŻNA MALOWAĆ NA WODZIE?

Wydarzenia· M_Nowakowska_Wojt dnia 16.02.2017 21:07 · Drukuj
WydarzeniaMożna! Przekonała się o tym klasa 3h, którą w tajniki techniki Ebru wprowadziła zaproszona na zajęcia pani mgr sztuki Agata Zajdel- Banach. Czym jest Ebru? W bardzo dużym skrócie, jest to sztuka malowania na wodzie, której efekty uwiecznia się poprzez odbicie na papierze lub tkaninie. Tworzenie polega na odpowiednim nanoszeniu farb na powierzchnię wody, którą sporządza się w specjalnym naczyniu mieszając z substancją zagęszczającą. Następnie gotowy wzór przenoszony jest na papier. Niepowtarzalność, to cecha charakterystyczna tego rodzaju malarstwa. Raz powstały wzór nie jest możliwy do skopiowania. Jak piękne prace zostały stworzone techniką Ebru można obejrzeć w galerii.

Webinarium "Nakręć, by nakręcać."

Wydarzenia· M_Domanska dnia 16.02.2017 20:49 · Drukuj
WydarzeniaUczniowie z koła dziennikarskiego oraz z koła filmowego uczestniczyli w webinarium przygotowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pt. "Nakręć, by nakręcać. Podstawy tworzenia filmów reklamowych w dobie social mediów". Dowiedzieli się jakie znaczenie ma dobre przygotowanie się do realizacji pomysłu, uczestniczyli w dyskusji online i już zrodziły się ciekawe pomysły na dalszą pracę.

CHARYTATYWNY BAL KARNAWAŁOWY

Wydarzenia· K_Blaszak dnia 16.02.2017 20:40 · Drukuj
Kochani! 21 lutego (wtorek) o godz. 17.00 w stołówce szkolnej (w głównym budynku) odbędzie się charytatywny bal karnawałowy dla dzieci i rodziców "Serce dla MAMY".
Czekają na Was 2 godziny wspaniałej zabawy!Będą zabawy taneczne, mini disco show, malowanie twarzy, balonowe zoo, wata cukrowa oraz kawiarenka z muffinkami :)
Wstęp na tą niezapomnianą imprezę to 10 zł od rodziny.
Wszystkie pieniądze zbierane będą do puszki na pomoc w leczeniu ciężko chorej mamy jednego z naszych uczniów. Pani Iwona zmaga się z nowotworem złośliwym jajnika. Niestety w Polsce wyczerpały się już metody skutecznego leczenia, dlatego mama Olka zdecydowała się na walkę z chorobą w Berlinie. Jednak miesięczny koszt terapii to 10 tyś. złotych.
Spędźmy wspaniałe chwile z rodziną, jednocześnie niosąc pomoc innej. :)
Serdecznie zapraszamy!!
Z chęcią pomocy przy organizacji i przeprowadzeniu balu zgłosili się nauczyciele naszej szkoły, ale również znany dzieciom pan Jerzy Paterski oraz pani Paulina Ćwik z firmy Animuszka. :)

Debata nt. bezpieczeństwa w Internecie

Wydarzenia· T_Stachowska_Dalke dnia 16.02.2017 06:52 · Drukuj
Wydarzenia15 lutego 2017 r. odbyła się dla klas piątych debata na temat bezpieczeństwa w Internecie. Próbowaliśmy odpowiedzieć na pytanie czy jesteśmy bezpieczni w świecie online. Uczniowie klas piątych obejrzeli krótkie filmiki przygotowane przez strażnika miejskiego p. Michała Owczarzaka i czynnie brali udział w dyskusji. Po przeliczeniu odpowiedzi okazało się, że zdania są podzielone, ale nie ma zbyt dużej różnicy. Tak jesteśmy bezpieczni - odpowiedziało 60 uczniów, na nie - było 70 uczniów.

Walentynki w SP65

Samorząd Uczniowski· A_Nicpon_Jendrzejczak dnia 14.02.2017 13:55 · Drukuj
Samorząd UczniowskiDzisiaj rozpoczynamy obchody radosnego dnia Świętego Walentego. Na parterze wystawiona jest skrzynka, do której wrzucacie Wasze walentynki. Jutro ,tj. środa walentynkowi listonosze z Samorządu Uczniowskiego będą wręczać kartki walentynkowe.

Informacje dotyczące funkcjonowania stołówki szkolnej

Stołówka· M_Domanska dnia 13.02.2017 18:53 · 477 czytań · Drukuj
Stołówka
Informacje dotyczące funkcjonowania stołówki szkolnej

Ferie zimowe

Wydarzenia· A_Zandarska dnia 12.02.2017 18:14 · 168 czytań · Drukuj
WydarzeniaW pierwszym tygodniu ferii w naszej szkole odbywały się półkolonie zimowe organizowane przez Bydgoski Ośrodek „BORPA”. Brało w nich udział 65 uczniów, nad którymi opiekę sprawowali wychowawcy: p. Dominika Pokorniecka, Anna Rosa, Katarzyna Przybylska oraz Piotr Kulpeksza. Codzienne zajęcia profilaktyczne prowadziły panie Justyna Nowakowska oraz Anna Waśniowska. Kierownikiem półkolonii była p. Anna Żandarska. Kadrę zasilały jeszcze panie asystentki: Karolina Sobolewska, Iwona Gorczyca oraz Agnieszka Ornatek. Jak co roku na półkolonistów czekały liczne atrakcje.

Obiady indywidualne

Stołówka· M_Domanska dnia 11.02.2017 20:00 · Drukuj
StołówkaInformujemy, że od lutego 2017 r. zaprzestajemy sprzedaży obiadów indywidualnych.
Osoby, które do tej pory korzystały z tej formy sprzedaży obiadów proszone są o wykupienie obiadów na m-c z wyszczególnieniem poszczególnych dni.

Konkurs informatyczny "Strona internetowa o swoim hobby"

Konkursy· M_Slembarski dnia 10.02.2017 16:07 · Drukuj
Konkursy
KONKURS INFORMATYCZNY DLA KLAS IV-VI NA STRONĘ INTERNETOWĄ O SWOIM HOBBY!
Wykonane prace należy składać do nauczycieli Zajęć komputerowych
do 24 lutego 2017r. (piątek)
Projekty stron internetowych powinny być zapisane na płycie CD lub pamięci pendrive.

Spotkanie dotyczące propozycji nowej sieci szkół

Komunikaty· M_Domanska dnia 09.02.2017 18:32 · Drukuj
KomunikatyZ przyczyn organizacyjnych zostaje zmieniona data spotkania dotyczącego propozycji nowej sieci szkół z pracownikami pedagogicznymi, administracji, obsługi i przedstawicielami Rady Rodziców SP 65. Odbędzie się 15 lutego 2017 roku (środa) o godzinie 18 00 w stołówce szkolnej.

Poranek z Bąblem Matematycznym

Wydarzenia· A_Klinger dnia 05.02.2017 20:36 · Drukuj
WydarzeniaDnia 19 stycznia 2017 roku dzieci z klasy II B pod opieką pani Agaty Klinger i pani Lucyny Drzewieckiej zmierzyły się z nietypowymi zadaniami matematycznymi. Uczniowie pracowali w grupach. Wykorzystując poranną świeżość swoich umysłów maluchy doskonale poradziły sobie z zadaniami, które zdawały się wykraczać poza poziom ich możliwości. Wszystkie przygotowane zadania zostały rozwiązane. Jak się bawiły dzieci z klasy II B? Spójrzcie uważnie na ich miny:) Zapraszamy do galerii.

Opłata za obiady

Stołówka· M_Domanska dnia 02.02.2017 21:03 · Drukuj
Stołówka
Wpłaty za obiady na m-c luty/marzec 2017 r. przyjmowane będą wyłącznie w formie bezgotówkowej na konto szkoły 26124064521111001048009930
Ostateczny termin wpływu na konto szkoły upływa - 15.02.2017 r.

- Niepełna wpłata lub wpłata po terminie będzie skutkować zdjęciem posiłku.
- Wszystkie wpłaty, które będą widoczne na wyciągu po 16.02.2017 r. będą traktowane jako opłata po terminie.
- Przypominam o konieczności wpisania na przelewie imienia i nazwiska oraz nr obiadowego dziecka.
- Osoby, które wpłacają za obiady imiennie na poczcie lub w banku a dokonywały odpisów w styczniu, proszę o kontakt w celu uzgodnienia kwoty wpłaty.

Opłata obejmuje okres od 20.02. do 17.03.2017 r.
Obiady –  20 * 2,80 zł = 56,00 zł

Konkurs Fotograficzny "Bydgoszcz światłem i śniegiem otulona"

Konkursy· M_Domanska dnia 02.02.2017 20:59 · Drukuj
KonkursySzkoła Podstawowa nr 63 w Bydgoszczy, organizator Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego "Bydgoszcz światłem i śniegiem otulona” informuje, że termin nadsyłania prac został przedłużony do 24 lutego 2017 r.


Prace można oddawać do 21 lutego nauczycielom: D. Bittner (biblioteka), M. Domańska (s. 125), M. Jaworska (s. 114). W sali 125 można odebrać oświadczenie wymagane regulaminem, do podpisania przez opiekunów.

Dzień Bezpiecznego Internetu 2017

Wydarzenia· M_Domanska dnia 30.01.2017 21:43 · Drukuj
W dniu 7 lutego 2017 roku obchodzić będziemy XIII edycję Dnia Bezpiecznego Internetu.
Hasło przewodnie tegorocznej edycji:
„Razem zmieniamy internet na lepsze”.
Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

"Co wiem o Bydgoszczy?"

Konkursy· R_Ziemska dnia 29.01.2017 22:40 · Drukuj
KonkursyW czwartek 26 stycznia b.r. odbył się konkurs wiedzy "Co wiem o Bydgoszczy?". Był to konkurs drużynowy dla klas trzecich. I miejsce zajęła kl. III f, II miejsce kl. III a oraz kl. III g, III miejsce kl. III h. Wszystkim uczniom gratulujemy. Organizatorzy: Beata Hoppe-Maćkowska, Ewa Makowska-Kozioł, Renata Ziemska

Wyniki konkursu klas trzecich WIEM, JAK DBAĆ O ZDROWIE

Konkursy· M_Domanska dnia 27.01.2017 19:22 · Drukuj
KonkursyWyniki konkursu klas trzecich WIEM, JAK DBAĆ O ZDROWIE w ramach realizacji programu "Szkoła promująca profilaktykę onkologiczną”:
I miejsce Adam Pawłowski III B
II miejsce Oliwier Polachowski III J
II miejsce Jarek Marchewka III F
III miejsce Zofia Budzińska III E

Konkurs "My Carnival Mask"

Konkursy· A_Klimczyk dnia 26.01.2017 15:53 · Drukuj
Konkursy
WYNIKI KONKURSU ARTYSTYCZNO - WIEDZOWEGO DLA KLAS DRUGICH
„MY CARNIVAL MASK”
I miejsce:
Zosia Białokur kl 2b Ola Świtała kl 2i
II miejsce:
Szymon Adiuszyn kl 2a Oliwia Mitręga kl 2h Gabrysia Szczepaniak kl 2i
III miejsce:
Adam Białokur kl 2b

Laureatom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy! :) Agnieszka Klimczyk Maciej Iwinski

Szkoła Przyjazna Osobom Niewidomym

Wydarzenia· A_Sikorska dnia 24.01.2017 22:38 · Drukuj
WydarzeniaSzkoła otrzymała certyfikat za udział w kujawsko-pomorskiej akcji "Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie!".
W klasach integracyjnych p. Anna Sikorska i Joanna Dąbrowska prowadziły zajęcia na temat właściwego pomagania osobom niepełnosprawnym.