SP 65 Bydgoszcz
20.04.2018 20:11

Ogólnopolski Konkurs z Przyrody i Biologii

Konkursy· A_Wojdylak_Kujawa dnia 09.01.2018 20:29 · Drukuj
KonkursyKonkurs z Nauk Przyrodniczych i Biologii "Olimpus"odbędzie się w piątek 12 stycznia o godzinie 8.50 w stołówce szkolnej.
Serdecznie zapraszamy nauczyciele przyrody

Konkurs naukowy Świetlik

Konkursy· M_Kwiatkowska dnia 07.01.2018 21:39 · Drukuj
KonkursyUwaga uczniowie interesujący się przyrodą, fizyką, chemią! Do 20 stycznia możecie się zapisać do kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu naukowego Świetlik, którego współorganizatorem jest Uniwersytet Jagielloński.
Konkurs dedykowany jest uczniom klas II-VII. Koszt uczestnictwa to 10 złotych. O karty zgłoszeniowe pytajcie swoich wychowawców lub nauczycieli przyrody i biologii. Wszystkich zainteresowanych gorąco zachęcamy!!!

Finał WOŚP

Wydarzenia· K_Blaszak dnia 07.01.2018 21:38 · Drukuj
WydarzeniaZapraszamy serdecznie na kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszej szkole. W tym roku celem zbiórki jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Cel jest szczytny i dlatego też liczymy na Wasze wsparcie i obecność :-)
12 stycznia (w piątek) w godzinach 16.30 - 18.30 w ramach Finału odbędzie się w stołówce, w budynku głównym TANECZNE POPOŁUDNIE dla całej rodziny! Nie zabraknie corocznej licytacji świetnych gadżetów przesłanych nam przez fundację oraz loterii fantowej :-)
Gwarantujemy urzekające smaki familijnych wypieków i moc pełnych radości animacji :-)
Rozgrzejmy serducha WOŚP-ową energią! Nie może Was zabraknąć! :-)
Do zobaczenia! SIE MA!

Międzynarodowe życzenia Szczęśliwego Nowego Roku

Wydarzenia· M_Kwiatkowska dnia 07.01.2018 21:36 · Drukuj
WydarzeniaPrzed nami nowy 2018 rok. W czasie świątecznym składaliśmy sobie życzenia, by obecny rok był dla dobry. Najlepsze życzenia na nadchodzący rok otrzymaliśmy również od zaprzyjaźnionych szkół z Portugali, Hiszpanii, Litwy, Wielkiej Brytanii oraz Estonii. Uczniowie klasy 3h wymieniali się wiedzą, doświadczeniami na temat tradycji i obchodów świąt Bożego Narodzenia w swoich krajach. Projekt realizowany był w ramach międzynarodowej współpracy edukacyjnej eTwinning. Zakończył się bardzo przyjemną tradycją, znaną we wszystkich krajach, mianowicie przesłaniem sobie kartek świątecznych z życzeniami.

Konkurs kolęd i pastorałek

Konkursy· G_Frymark dnia 05.01.2018 06:49 · Drukuj
Konkursy11 stycznia 2018 roku w naszej szkole odbędzie się Fordoński Konkurs Kolęd i Pastorałek.
W konkursie wezmą udział soliści i zespoły, z prawie, wszystkich szkół podstawowych z Fordonu.Wystąpią również soliści i zespoły z naszej szkoły z klas III, IV i VII.
Zapraszamy wszystkich chętnych we czwartek do "pokibicowania naszym" od 15.30.

Jasełka

Wydarzenia· E_Grzegorek dnia 04.01.2018 20:28 · Drukuj
WydarzeniaCzas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. W świąteczny klimat wprowadziły wszystkich przygotowane przez uczniów klas VII jasełka, które zostały wystawione 22 grudnia 2017 roku. Uczniowie w specjalnie przygotowanej scenografii przedstawili narodziny Jezusa tak, jakby działy się one we współczesnych czasach. Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami w wykonaniu zespołu "Muzyczna karuzela". Zaproszeni uczniowie i nauczyciele nagrodzili występy gromkimi brawami, a Pani Dyrektor podziękowała wykonawcom i przy okazji złożyła wszystkim świąteczne życzenia.

Wyniki plebiscytu na najpiękniejszy ŚWIĄTECZNY WYSTRÓJ SALI

Samorząd Uczniowski· K_Blaszak dnia 04.01.2018 20:26 · Drukuj
Samorząd UczniowskiW poświątecznej atmosferze pragniemy poinformować, iż po burzliwych obradach komisji najpiękniej świątecznie wystrojoną salą w naszej szkole została sala nr 202 pod opieką klasy VII B i Pani Anny Lasoń. :-) Serdecznie gratulujemy!
P.S. Zapraszamy do galerii zdjęć :-)

Zajęcia w Kamienicy Alchemika

Wydarzenia· M_Karandyszowska-Rybak dnia 04.01.2018 19:22 · Drukuj
WydarzeniaW okresie przedświątecznym wszystkie klasy siódme ze Szkoły Podstawowej nr 65 wraz z wychowawcami i nauczycielem chemii uczestniczyły w warsztatach pn.”Kuchnia molekularna” oraz „Chemiczne srebrzenie i zdobienie bombek”. Zajęcia odbywały się w Kamienicy Alchemika w Toruniu. Uczniowie pod okiem pracowników UMK wykonywali próbę Tollensa, czyli we wnętrzu szklanej bombki otrzymywali lustrzaną powłokę srebra metalicznego. Dodatkową atrakcją było zdobienie własnej bombki. W trakcie drugich warsztatów uczniowie wykorzystując agar wykonywali spaghetti oraz kawior z soków owocowych. Warsztaty prowadzone były merytorycznie i przebiegały w miłej oraz wesołej atmosferze.

KANGUR

Konkursy· M_Wankiewicz dnia 02.01.2018 17:46 · Drukuj
KonkursyDnia 15 marca (czwartek) 2018 r. odbędzie się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Chętni uczniowie muszą przynieść oświadczenie o wyrażeniu zgody (pobrać u nauczyciela) oraz 9 zł do dnia 24 tycznia 2018 r. do swojego nauczyciela matematyki. Maria Wankiewicz

Szkolny konkurs matematyczny Potyczki Matematyczne

Konkursy· M_Butowt dnia 02.01.2018 17:45 · Drukuj
KonkursyDnia 08.01.2018 o godzinie 15.00 (czas trwania 60 minut) odbędzie się szkolny konkurs matematyczny Potyczki Matematyczne dla klas czwartych. Są to eliminacje do konkursu miejskiego o tej samej nazwie. Wszystkich chętnych interesujących się matematyką czwartoklasistów zapraszamy do udziału. Zbiórka o godzinie 14.50 przy pokoju nauczycielskim.

Na pomoc zwierzakom ze schroniska

Wydarzenia· A_Klimczyk dnia 01.01.2018 20:42 · Drukuj
WydarzeniaNa przełomie listopada i grudnia miała miejsce w naszej szkole kolejna edycja akcji charytatywnej "Pomoc zwierzakom ze schroniska". Uczniowie wszystkich klas aktywnie włączyli się w jej udział. W tym roku pomogliśmy schronisku w Rozwarzynie, które jest azylem dla porzuconych zwierząt. Dziękujemy z całego serca za okazaną pomoc i dobre serca!!

Wizyta w Fabryce Ozdób Choinkowych "Sopel"

Wydarzenia· J_Salasinska_Andruszkiewicz dnia 26.12.2017 20:34 · Drukuj
WydarzeniaW środę 20 grudnia, dzieci z oddziału zerowego i uczniowie klasy 2c wraz z wychowawcami wybrali się do Fabryki Ozdób Choinkowych "Sopel" w Bydgoszczy. Dzieci zobaczyły jak tworzy się bombki i ozdoby choinkowe. Poznały wiele tajemnic związanych ze sztuką ozdabiania tradycyjnych bombek, szyszek, aniołków i innych choinkowych świecidełek. Odwiedziły też miejscowe muzeum, w którym obejrzały najpiękniejsze okazy wytworzone w tutejszej fabryce. Różnorodność barw, kształtów, motywów zrobiły ogromne wrażenie i zachwyciły swoim pięknem.
Ewa Makowska, Justyna Kantorska

Życzenia

Informacje· M_Domanska dnia 23.12.2017 10:05 · Drukuj
"Tysiące świateł rozświetlających tę wyjątkową noc i delikatny trzask łamanego opłatka jak co roku wpiszą się w pejzaż wigilijnej nocy. Jak co roku będą też życzenia składane przez rodzinę, przyjaciół i znajomych. Wśród nich niech będzie miejsce na te płynące z naszych serc."

Wszystkim uczniom i rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły, życzymy radości i dobroci, pokoju i miłości na nadchodzące Święta i cały nowy rok 2018 
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 65 w Bydgoszczy

Apel z okazji świąt Bożego Narodzenia

Wydarzenia· A_Zienowicz dnia 23.12.2017 10:01 · Drukuj
WydarzeniaDo świąt Bożego Narodzenia pozostało już tylko kilka dni. Uczniowie kl. 2a i 2c wraz z wychowawcami zaprezentowali się w bożonarodzeniowym przedstawieniu, przybliżając zgromadzonej publiczności magię świąt.
Pani wicedyrektor Justyna Nowakowska życzyła wszystkim zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia.
Po apelu uczniowie i wychowawcy spotkali się przy wigilijnych stołach w klasach.
Były świąteczne życzenia, dzielenie się opłatkiem, słodki poczęstunek.

"W oczekiwaniu na święta ..."

Wydarzenia· M_Domanska dnia 21.12.2017 10:26 · Drukuj
Wydarzenia19 grudnia odbyło się spotkanie, w czasie którego uczniowie naszej szkoły wspólnie śpiewali kolędy i pastorałki. Towarzyszyły nam też instrumenty. Wspólne kolędowanie stało się tradycją naszej szkoły, spotkaliśmy się już dziewiąty raz. O oprawę muzyczną zadbała pani Wioletta Badzińska. Historię polskich zwyczajów, kolęd i ich twórców przedstawiła pani Ewa Żurańska. Natomiast nad stroną techniczną przedsięwzięcia czuwała pani Małgorzata Domańska. Świąteczny nastrój udzielił się wszystkim uczestnikom spotkania, którzy z pełnym zaangażowaniem śpiewali prezentowane utwory. Spotkanie przebiegło w miłej, wręcz rodzinnej atmosferze.

Projekt "Cybernauci"

Wydarzenia· M_Domanska dnia 21.12.2017 10:13 · Drukuj
WydarzeniaW ramach projektu Cybernauci.pl w naszej szkole odbyły się warsztaty z zakresu CYBERBEZPIECZEŃSTWA w których wzieli udział uczniowie klas siódmych oraz nauczyciele. Spotkanie było prowadzone przez trenera projektu i miało na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa korzystania z sieci.

Opieka w świetlicy w czasie przerwy świątecznej 27- 29 XII 2017 r.

Komunikaty· J_Sarzala dnia 18.12.2017 20:31 · Drukuj
KomunikatyW czasie przerwy świątecznej: 27 XII (środa), 28 XII (czwartek), 29 XII (piątek) szkoła organizuje zajęcia opiekuńcze w świetlicy w budynku przy ul. Rzeźniackiego 7 w godz. 6.30 - 17.00.

Christmas Jumper Day

Wydarzenia· A_Nicpon_Jendrzejczak dnia 18.12.2017 15:43 · Drukuj
WydarzeniaW piątek w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Świątecznego Swetra - 'Christmas Jumper Day' na wzór brytyjskiej tradycji. Chętni uczniowie ubrali w tym dniu bluzy i swetry z motywami świątecznymi.

CHRISTMAS WORKSHOP

Wydarzenia· A_Nicpon_Jendrzejczak dnia 18.12.2017 15:43 · Drukuj
WydarzeniaWe wtorek 12 grudnia uczniowie klasy 3c uczestniczyli w warsztatach świątecznych przygotowanych przez uczniów koła języka angielskiego pod opieką p. A. Nicpoń-Jendrzejczak. Podczas tych zajęć starsi koledzy mieli okazję sprawdzić się w roli nauczycieli. Uczniowie klasy 3c z entuzjazmem wykonywali różnorodne zadania służące utrwaleniu i poszerzeniu słownictwa związanego ze świętami Bożego Narodzenia. Na koniec dwugodzinnego spotkania Santa Claus rozdał dzieciom pamiątkowe dyplomy i upominki oraz kartki z życzeniami napisanymi w j. angielskim.

Koncert świąteczny

Wydarzenia· J_Salasinska_Andruszkiewicz dnia 17.12.2017 08:32 · Drukuj
WydarzeniaKlasy 1 d i 2 d z wychowawczyniami i panią Karoliną Kamińską wybrały się do filharmonii 13 XII 2017 na koncert poświęcony kolędom i pastorałkom . Podkreśleniem tematu przedstawienia była piękna szopka stojąca na scenie. Dzieci wysłuchały w języku łacińskim, niemiecki i polski kolędy i pastorałki z różnych epok. Nasi uczniowie też brali udział w tym koncercie śpiewając kolędy i grając na instrumentach perkusyjnych. Po koncercie obie klasy odwiedziły muzyczny plac zabaw. Na nim świetnie się bawiły grając na różnych instrumentach. Takie zakończenie wizyty w filharmonii sprawiło dzieciom dużo frajdy.

Wizyta w fabryce ozdób choinkowych ,,Sopel"

Wydarzenia· M_Waligorska dnia 17.12.2017 08:30 · Drukuj
WydarzeniaDnia 14 grudnia klasy 1b i 1e wybrały się na wycieczkę do fabryki bombek. Podczas zwiedzania fabryki uczniowie poznali etapy powstawania ozdób choinkowych. Zaczęło się od hali, w której pracownik fabryki przygotowuje kształt bombki (wygrzewanie szkła na palnikiem w temp. ok. 1000 stopni). Następnie mogliśmy podziwiać wysrebrzanie, malowanie i ozdabianie bombek. Kolejnym etapem wycieczki była wizyta w baśniowej galerii, gdzie można było podziwiać przepiękne bombki o rożnych kształtach (serduszka, misie,dzwonki, samochody, pieski, kotki, ptaszki, pociągi oraz wiele innych). Dzieci oraz panie były oczarowane wystawą. Każdy uczestnik wycieczki otrzymał pamiątkowa bombkę z wypisanym imieniem.

Godzina Kodowania 2017

Wydarzenia· M_Domanska dnia 17.12.2017 08:28 · Drukuj
Jak co roku nasza szkoła brała udział w akcji Godzina Kodowania, największej inicjatywie edukacyjnej w historii, promującej naukę kodowania i adresowanej do uczniów z całego świata. Przez cały tydzień na lekcjach zajęć komputerowych i informatyki rozwijaliśmy swoje umiejętności w programowaniu.

Z wizytą w Filharmonii Pomorskiej

Wydarzenia· T_Raniszewska dnia 14.12.2017 05:45 · Drukuj
WydarzeniaDnia 12 grudnia 2017 roku uczniowie klasy I c wraz z opiekunami wybrali się po raz drugi w tym roku szkolnym do Filharmonii Pomorskiej. Podróż odbyła się kolejny raz tramwajem linii 10, w którym to uczniowie spisali się wzorowo, zachowując zasady bezpieczeństwa oraz kulturalnego zachowania. Koncert pt. " Kolędnicy wędrownicy z gwiazdą na patyku " zachęcił nas do kolędowania po muzycznym świecie pastorałek, kolęd i piosenek z dzwoneczkami. Uczniowie wysłuchali uroczystych utworów, które śpiewamy podczas wieczerzy wigilijnej i takich, które mogą towarzyszyć nam przy szaleństwach na śniegu. Mali melomani mieli możliwość wspólnego śpiewania i odgadywania znanych kolęd a także pięknego grania na wielu instrumentach perkusyjnych. W świątecznym nastoju wróciliśmy do szkoły.

Bydgoskie Granty Integracyjne

Wydarzenia· L_Drzewiecka dnia 13.12.2017 08:17 · Drukuj
Wydarzenia
Przez ostatnie trzy miesiące nasza szkoła realizowała zajęcia w ramach Bydgoskiego Grantu Integracyjnego pt. "Zmysły - moim przewodnikiem". Uczniowie brali udział w zajęciach z elementami terapii integracji sensorycznej, arteterapii, zajęciach logopedycznych, Treningu Umiejętności Społecznych, gimnastyce korekcyjnej oraz zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych.
Zajęcia prowadziły: p. Teresa Stachowska-Dalke, p. Justyna Kantorska, p. Maria Frąckowska, p. Anna Żandarska, p. Anna Waśniowska, p. Lucyna Drzewiecka.
Bydgoskie Granty Integracyjne zakończyły się 4 grudnia uroczystą galą w Pałacu Młodzieży, z udziałem przedstawicieli miasta oraz dyrektorów placówek biorących udział w projekcie. Uczniowie naszej szkoły zaśpiewali piosenkę Majki Jeżowskiej "Kolorowe dzieci". Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z występu w galerii.

Konkurs klas drugich „Dobre maniery”.

Konkursy· J_Salasinska_Andruszkiewicz dnia 13.12.2017 08:16 · Drukuj
Konkursy
Jak co roku odbył się konkurs klas 2 „Dobre maniery”. Uczniowie byli doskonale przygotowani.
Do końca nie było wiadomo, który zespół wygra. A to wyniki:
I miejsce klasy: 2a i 2b uzyskały:  22 punkty
II miejsce klasy: 2c i 2d uzyskały:  20 punktów
Gratulujemy wiedzy i osiągniętego wyniku!
Nagrody i dyplomy będą wręczone na najbliższym apelu edukacji wczesnoszkolnej.
Organizatorki: Małgorzata Łucka, Joanna Sałasińska -Andruszkiewicz

11 Bieg Mikołajkowy

Wydarzenia· M_Kania dnia 11.12.2017 22:32 · Drukuj
Wydarzenia9 grudnia 2017 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Biegu Mikołajkowym w Starym Fordonie zorganizowanym przez Stowarzyszenie „Razem dla Fordonu". Rozgrzewkę dla 200 uczestników przeprowadził Rafał Hejmej, olimpijczyk, mistrz Europy oraz Polski w wioślarstwie. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe szaliki od firmy Abramczyk oraz medale, czapeczki i czekoladowe mikołajki ufundowane przez partnerów biegu Posła na Sejm Piotra Króla, Radę Osiedla Stary Fordon, Radę Osiedla Terenów Nadwiślańskich. Ekopower, Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa i Stowarzyszenie Razem dla Fordonu. Nie liczył się czas, w jakim pokonywano dystans, ale chęci do integracji, zapał i dobra zabawa. Po biegu były medale, upominki, ciepła herbata i grochówka. Było bardzo MIKOŁAJKOWO :)

Mikołajkowy Mityng lekkoatletyczny

Wydarzenia· M_Kania dnia 11.12.2017 22:19 · Drukuj
Wydarzenia7 grudnia 2017 odbył się Mikołajkowy Mityng lekkoatletyczny na Zawiszy. Udział brały reprezentacje klas IV i V.  II miejsce w mityngu zajęła reprezentacja klasy V Skład IV Klasa - Jakub Murawski IV c, Żychowski Nikodem IV f , Duda Kacper IV c, Lewandowski Marcel IV e, Starzecka Natalia IV c, Kuncewicz Marta IV c, Wawrzyniak Maja IV e, Michalska Julia IV h V Klasa - Oliwier Szyperski V d, Rafał Ciechomski V b, Jakub Siekierkowski V d, Brzeski Krystian V d, Bednarczyk Julia V d, Olejniczak Natalia V e, Plewińska Marcelina V d, Wojnowska Weronika V d Opiekun grupy: Jolanta Fiedorowicz, Magdalena Kania Gratulujemy !!!!!

Finał konkursu międzyszkolnego "Bydgoszcz w jesiennej sukience".

Konkursy· M_Jaworska dnia 09.12.2017 17:46 · Drukuj
KonkursyNasze miasto jest bardzo fotogeniczne w każdej porze roku, ale szczególnie pięknie prezentuje się jesienią. Udowodnili to uczestnicy Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego "Bydgoszcz w jesiennej sukience". 8 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród autorom najpiękniejszych fotografii i otwarcie wystawy. W konkursie wzięli udział młodzi fotografowie z 9 bydgoskich szkół. Zdjęcia konkursowe ukazywały zarówno najbardziej znane miejsca w Bydgoszczy, takie jak Filharmonia Pomorska czy fontanna "Potop", jak i osiedlowe skwery i zaułki, a wszystko w złocie, purpurze i brązie jesiennych drzew. Wystawę można obejrzeć w holu naszej szkoły. Zapraszamy!

Warsztaty z zakresu CYBERBEZPIECZEŃSTWA

Informacje· M_Domanska dnia 08.12.2017 14:07 · Drukuj
InformacjeZapraszamy zainteresowanych rodziców uczniów wszystkich klas na warsztaty z zakresu CYBERBEZPIECZEŃSTWA w poniedziałek 11 grudnia w godz. 16.45-17.30 w sali 201 (główny budynek). Spotkanie jest prowadzone przez trenera projektu Cybernauci.pl, który jest realizowany w naszej szkole i ma na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa korzystania z sieci przez rodziców, nauczycieli i uczniów.

Słodkie Mikołajki w 1a

Wydarzenia· M_Nowakowska_Wojt dnia 08.12.2017 10:11 · Drukuj
WydarzeniaW Mikołajki dzieci z klasy 1a wybrały się do manufaktury słodyczy pod nazwą "Karmelowa Kraina". Ponieważ zaplanowany był dojazd tramwajem, uczniowie zostali wyposażeni w kamizelki odblaskowe, żeby byli bardziej widoczni. Najpierw były zdjęcia przy pomniku króla Kazimierza, a potem w "Karmelowej Krainie" dzieci samodzielne robiły lizaki o smaku ananasa. Z gotowymi lizakami i zrobionymi słodkimi zakupami dla rodziny, poszliśmy na spacer po Starym Rynku. Tam podziwialiśmy ogromną choinkę pod którą też zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia.

Działania profilaktyczne

Informacje· T_Stachowska_Dalke dnia 07.12.2017 18:41 · Drukuj
Informacje6 grudnia 2017 odbyły się spotkania dla uczniów klas V na temat cyberprzemocy. Zajęcia prowadzone były przez strażników miejskich. W ramach spotkań dla Rodziców 11 grudnia 2017 r. w stołówce szkolnej odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci z klas VI na temat cyberprzemocy. Prowadzone przez strażników miejskich. Warto z tego skorzystać, zapraszamy także zainteresowanych rodziców dzieci z innych klas. Początek spotkania 17.45:)

Spotkania z rodzicami

Komunikaty· M_Domanska dnia 07.12.2017 03:57 · Drukuj
KomunikatyW poniedziałek 11.12. br. w budynku głównym odbędą się spotkania z rodzicami uczniów klas IV - VII:
17.45 - 18.00 zebrania
18.00 - 19.30 "drzwi otwarte"

Zebrania rodziców uczniów klas III i IIc odbędą się 11.12.br. - harmonogram

Zebrania rodziców uczniów klas I i II odbędą się 12.12.br. - harmonogram

Andrzejki w osiedlowej bibliotece

Wydarzenia· M_Nowakowska_Wojt dnia 06.12.2017 22:05 · Drukuj
WydarzeniaUczniowie klasy I a, razem ze swoimi paniami 29 listopada pojechali do biblioteki na ul. Brzęczkowskiego. Czekało tam na nas wiele atrakcji. Najpierw obejrzeliśmy wyposażenie biblioteki, dowiedzieliśmy się na czym polega praca bibliotekarza. Potem Pani Bibliotekarka w przebraniu wróżki czytała nam fragmenty książki "Upiorne andrzejki". Następnie obejrzeliśmy prezentację multimedialną na temat zwyczajów andrzejkowych. Jednak najciekawszym momentem dnia okazały się wróżby. Długa kolejka ustawiała się do stolika wróżki Małgosi, a wróżka Edyta robiła zdjęcia. A potem były skoczne tańce. To był dzień pełen wrażeń.

Informacje na temat konkursu Energy@School

Konkursy· M_Butowt dnia 06.12.2017 16:36 · Drukuj
KonkursyZ przyjemnością informujemy, że w ramach szkolnego konkursu Energy@School na wykonanie plakatu lub napisanie wierszyka na temat oszczędzania energii wpłynęło ponad 120 prac. Wyniki zostaną ogłoszone w styczniu.
Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia.

Konkurs na świąteczny wystrój sali

Samorząd Uczniowski· A_Wojdylak_Kujawa dnia 05.12.2017 22:07 · Drukuj
Samorząd UczniowskiTradycyjnie jak co roku Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na świąteczny wystrój sali. Przedstawiciele samorządu będą oceniać Wasze sale 19 grudnia po lekcjach. Wyniki zostaną ogłoszone 22 grudnia podczas Jasełek.
Serdecznie zapraszamy :-)
Opiekunowie Samorządu

Wyniki konkursu "Jesienne drzewo z surowców wtórnych"

Konkursy· A_Wojdylak_Kujawa dnia 05.12.2017 22:04 · Drukuj
KonkursyDrodzy uczniowe klas czwartych, został rozstrzygnięty konkurs ekologiczno-twórczy " Jesienne drzewo z surowców wtórnych". Wszystkie prace zostały ocenione i wyłoniono zwycięzców:
I miejsce- Bartek Dekowski klasa 4f
II miejsce- Kajtek Zieliński klasa 4b
III miejsce- Marek Melkowski klasa 4i
Wyróżnienie otrzymał Mateusz Falkiewicz z klasy 4a
Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie. Serdeczne gratulacje dla wygranych!
Organizator Anna Wojdylak-Kujawa

Energy@School

Informacje· K_Plewa dnia 05.12.2017 19:47 · Drukuj
InformacjeSzkoła Podstawowa nr 65 w Bydgoszczy bierze udział w projekcie Energy@School który zachęca do oszczędzania energii nie tylko w szkołach ale także w domach. Dzięki kilku prostym zasadom można zmniejszyć zużycie chociażby wody i prądu. Gorąco zachęcamy do obejrzenia filmu i zagłosowania na niego poprzez portal społecznościowy Facebook klikając "lubię to" pod tym linkiem.

Mikołaj jest w każdym z nas

Wydarzenia· A_Klinger dnia 05.12.2017 18:37 · 108 czytań · Drukuj
Wydarzenia05.12.2017 roku klasa III B pod opieką pani Agaty Klinger i pani Anny Białokur wybrała się do kina Helios. Ponieważ jako trzecioklasiści poczuliśmy się w tym roku nieco starsi wybraliśmy się na film (a nie na bajkę). "Mikołaj jest w każdym z nas"-film produkcji norweskiej rozbawił nas do łez. Kiedy ponownie rozbłysły światła wyraźnie dało się słyszeć jęk zawodu-Jak to? Jaka szkoda, że już koniec... Ale to nie był koniec!

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus

Konkursy· A_Wojdylak_Kujawa dnia 05.12.2017 18:33 · Drukuj
KonkursyZapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas IV-VI z przyrody i klasy VII z biologii do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus. Wszystkie chętne osoby mogą się zapisywać u nauczycieli przyrody i biologii do 13 grudnia. Termin olimpiady w sesji zimowej to 12.01.2018r. Zakres tematyczny można znaleźć na stronie www.olimpus.edu.pl lub otrzymać od nauczycieli. Zapraszamy serdecznie!

Filmowy listopad - wyniki konkursów

Konkursy· D_Koldun dnia 05.12.2017 18:29 · 114 czytań · Drukuj
KonkursyListopad za nami, czas na przedstawienie wyników konkursów, które odbyły się pod wspólnym tytułem "Filmowy listopad"

Andrzejki klasa Ib

Wydarzenia· A_Rosa dnia 04.12.2017 21:06 · Drukuj
Wydarzenia
30 listopada uczniowie klasy Ib obchodzili popołudnie wróżb i czarów czyli nasze pierwsze Andrzejki klasowe. Wszyscy świetnie się bawili przy muzyce i poczęstunku, a także przygotowanych na wesoło wróżbach andrzejkowych. Wspólna zabawa dostarczyła wielu przeżyć i emocji. Zapraszamy do galerii.

KONKURS DLA KREATYWNYCH UCZNIÓW KLAS IV- VII SP- zadanie 3

Konkursy· A_Chojnacka_Malek dnia 03.12.2017 22:19 · Drukuj
KonkursyZadanie trzecie w konkursie Feynmanki 2018 do pobrania na stronie:
https://gwo.pl/konkurs-feynmanki-2018-p4357

Hasła do odgadnięcia w szyfrze październikowym to: Archimedes(kategoria: LORENZ) i Demokryt (ENIGMA).

"Samorządowe" Mikołajki :-)

Samorząd Uczniowski· K_Blaszak dnia 03.12.2017 22:18 · Drukuj
Samorząd UczniowskiKochani!
Już w środę, 6 grudnia każdy z Was po przebudzeniu zajrzy tęsknie do swoich butów w poszukiwaniu słodkości ( dlatego też pamiętajcie koniecznie o ich wyczyszczeniu dzień wcześniej! ;-) )
Samorząd również wraz ze Śnieżynkami, Rudolfem i Mikołajem szykuje się na ten dzień specjalnie dla Was :-)
A zatem: zakładamy czapki Mikołaja - chyba, że chcecie być pytani, lub pisać niezapowiedzianą kartkówkę ;-) i czekamy na niezapowiedzianych gości ze słodkim poczęstunkiem!
Zapraszamy Was również serdecznie na MUZYCZNĄ PRZERWĘ z playlistą przygotowaną specjalnie na ten dzień przez samego Mikołaja :-)
Do zobaczyska! Ho! Ho! Ho!

Multitest - wyniki konkursu matematycznego

Konkursy· A_Chojnacka_Malek dnia 03.12.2017 22:18 · 190 czytań · Drukuj
Konkursy
17 października 2017 roku w naszej szkole po raz pierwszy odbył się ogólnopolski konkurs matematyczny  MULTITEST 2017.
Organizatorem konkursu jest Centrum Edukacji Szkolnej.

W konkursie wzięło udział 59 uczniów klas IV-VII.

3 grudnia - Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych.

Wydarzenia· K_Zielinska dnia 03.12.2017 20:59 · Drukuj
WydarzeniaZ okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych uczniowie klas integracyjnych przygotowali plakaty pod hasłem "Wszyscy jesteśmy razem", które od czwartku 30 listopada można było oglądać na holu naszej szkoły. Przygotowana została również gazetka zwracająca uwagę na problemy z jakimi borykają się osoby niepełnosprawne ale także na to czego od takich osób możemy się nauczyć. Myślą przewodnią wystawy jest hasło mówiące o tym, że nie należy zwracać uwagi na to co nas dzieli, ale pamiętać o tym co NAS łączy.

"Warsztaty małego architekta" w klasie 2d

Wydarzenia· J_Salasinska_Andruszkiewicz dnia 03.12.2017 20:59 · Drukuj
Wydarzenia
W piątek 1 grudnia na zajęciach w klasie 2 d gościły studentki architektury. Przygotowały one zajęcia pt.: „Jak wygląda dom jednorodzinny?” Na tych zajęciach uczniowie poznali budowę domu, oglądnęli  przekroje i rzuty budynków wykonane na kalce rapidografami (specjalnymi pisakami). Dzieci miały również okazję zobaczyć makiety osiedli domów jednorodzinny  i zabudowy  wielorodzinnej. Studentki na koniec zajęć sprawdziły wiedzę dzieci zadając pytania oraz specjalnie przygotowanym rysunkiem do uzupełnienia.  Warsztaty bardzo się uczniom spodobały . Dziękujemy i czekamy na następne!
Atmosferę zajęć oddają zdjęcia zamieszczone w zakładce „Galeria zdjęć” - zapraszamy do oglądania!