SP 65 Bydgoszcz
25.03.2019 00:35

Uwaga! Konkurs plastyczny!

Konkursy· M_Kwiatkowska dnia 06.12.2018 18:57 · Drukuj
KonkursyZapraszamy do udziału w Metropolitalnym Konkursie Plastycznym dla Uczniów Szkół Podstawowych z okazji Stulecia Odzyskania Niepodległości „BUKIET DLA NIEPODLEGŁEJ”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych z klas 1 – 3 i 4 – 6.  Oczekujemy prac plastycznych w formacie A3 wykonanych w dowolnej płaskiej rysunkowej bądź malarskiej technice plastycznej (pastele, kredki, tempera, akryl, olej, dozwolona jest także technika mieszana) zgodnych z tematem konkursu: „BUKIET DLA NIEPODLEGŁEJ”. Prace można oddawać do 18 grudnia w sali 215.

Program „Podróż z baśniami Andersena”

Wydarzenia· A_Wasniowska dnia 06.12.2018 18:53 · Drukuj
WydarzeniaPrzez cały rok szkolny panie Ewa Makowska-Kozioł, Anna Waśniowska i Bogumiła Migdalska realizują program pt. „Podróże z baśniami Andersena”. Uczniowie klasy IVc pod kierunkiem nauczyciela języka polskiego przygotowują piękne czytanie baśni Andersena i raz w miesiącu prezentują je dzieciom z oddziału przedszkolnego. W październiku czwartoklasiści czytali przedszkolakom „Calineczkę” a w listopadzie - „Nowe szaty cesarza”. Maluchom bardzo podobały się baśnie czytane przez starszych kolegów. Wyraziły to w wykonanych przez siebie pracach plastycznych.

FILMOWY LISTOPAD

Wydarzenia· M_Jaworska dnia 05.12.2018 19:45 · 110 czytań · Drukuj
WydarzeniaTegoroczny, rocznicowo-patriotyczny Filmowy Listopad już za nami. Odbyły się dwa konkursy. Pierwszy, plastyczny dla uczniów klas IV-VI dotyczył projektu plakatu filmu historycznego, opowiadającego o jakimś ważnym wydarzeniu minionych 100 lat niepodległego państwa polskiego. Najlepsze projekty można oglądać na wystawie w holu szkoły.

Mikołajki w Carrefourze

Wydarzenia· T_Stachowska_Dalke dnia 05.12.2018 17:43 · Drukuj
Wydarzenia4 grudnia 2018 r. uczniowie klasy 3b wraz z wychowawcą panią Mariolą Kryszak odwiedzili zaprzyjaźniony Careffour. Celem naszej wizyty było dekorowanie pierników, zanim to nastąpiło dyrektor Jolanta Szarszewska przedstawiła uczniom prezentację na temat pierników i sposobu ich dekorowania. Wspomniała także o górnikach, ich święto obchodzimy właśnie w Barbórkę - 4 grudnia. Mali dekoratorzy przystąpili do pracy, ozdobili pierniki bardzo pomysłowo i starannie. Zostali ugoszczeni - były słodycze, pierniki i napoje. Nasi uczniowie zachowywali się rewelacyjnie, mogą być wizytówką szkoły. Na koniec wizyty zostali obdarowani mikołajkowymi podarunkami i zadowoleni wrócili do szkoły. Ozdobione przez dzieci pierniki będą podziwiali pracownicy sklepu :)

Wyniki konkursu plastycznego "Jestem Polakiem, jestem u siebie"

Konkursy· M_Kwiatkowska dnia 04.12.2018 15:42 · Drukuj
KonkursyZ przyjemnością informujemy, że w międzyszkolnym konkursie plastycznym organizowanym na 100 lat Niepodległości Polski „Jestem Polakiem, jestem u siebie” organizowanym przez SP nr 9 w Bydgoszczy nasze uczennice Maria Mróz z klasy V oraz Magdalena Olejniczak z klasy V otrzymały wyróżnienia. Gratulujemy!

Wyniki konkursu plastycznego "Idzie jesień......"

Konkursy· M_Kwiatkowska dnia 04.12.2018 15:41 · Drukuj
KonkursyZ przyjemnością informujemy, że w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Idzie jesień, piękne kolory niesie” organizowanym przez ZS nr 6 w Bydgoszczy nasze uczennice Roksana Szczudło z klasy VII oraz Aleksandra Nowakowska z klasy V otrzymały wyróżnienia. Gratulujemy!

Dyskoteka andrzejkowa dla klas V

Wydarzenia· L_Drzewiecka dnia 03.12.2018 19:24 · Drukuj
Wydarzenia29 listopada 2018r. w szkolnej stołówce odbyła się wyjątkowa dyskoteka andrzejkowa dla klas V. Dzięki współpracy z Wolontariatem Zespołu Szkół Mechanicznych nr 2 udało się przygotować dla dzieci liczne wróżby i atrakcyjne pokazy, m.in. taniec z kulami ledowymi, football freestyle i taniec z hula hop. Zabawę umilił również znany i lubiany konkurs tańca z balonem. W czasie dyskoteki mogliśmy również nacieszyć się pachnącymi łakociami z kawiarenki. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim wolontariuszom za ich wielkie zaangażowanie. Była to naprawdę udana impreza!

Międzyszkolny Konkurs MAT-BIT dla klas IV

Konkursy· M_Domanska dnia 03.12.2018 13:33 · Drukuj
Konkursy
Zapraszamy uczniów klas 4. do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Informatycznym „Mat-Bit” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy.
Konkurs jest wieloetapowy:
Eliminacje - etap szkolny – 4 grudnia br. (wtorek) o godz. 14.45 lub 6 grudnia (czwartek) o godz. 15.35 w sali 123.
I etap - etap szkolny, w pracowni informatycznej SP65 - 12 grudnia br. (środa) o godz. 14.00.
II etap - etap międzyszkolny, finał w Szkole Podstawowej nr 15 - 20 lutego 2019 r. o godz. 16.00.
Regulamin i próbne testy są dostępne na stronie www.sp15.bydgoszcz.pl

LOTERIA MIKOŁAJKOWA

Informacje· M_Wankiewicz dnia 03.12.2018 13:31 · Drukuj
InformacjeLoteria fantowa. 6 grudnia, czwartek od godziny 8.30. Sala 18 i 110. Każdy los wygrywa. Cena losu 2 zł, 5 zł, 10 zł. Ciekawe fanty. Zbieramy na leczenie Gabrysi i Alicji. Przyjdź koniecznie w czasie przerwy lub lekcji.

Konkurs plastyczny "Jesienno- zimowa ortografia"

Konkursy· T_Stachowska_Dalke dnia 03.12.2018 13:31 · Drukuj
KonkursyZapraszam uczniów klas IV-VIII do udziału w konkursie plastycznym "Jesienno- zimowa ortografia". Konkurs skierowany jest do osób, które mają trudności z przyswojeniem sobie pisowni wyrazów. Proszę w formie plastycznej przedstawić słownictwo z trudnościami ortograficznymi związane z jesienią lub zimą. Format dowolny, technika też. Macie na to czas do końca stycznia 2019 r., prace z poprzednich lat można obejrzeć na tablicy obok sali 31. Liczę na Waszą pomysłowość, prace można przynosić do sali 113, gabinet pedagoga.

Andrzejkowy wieczór

Wydarzenia· E_Kobus_Jandernal dnia 03.12.2018 13:25 · Drukuj
WydarzeniaPierwszoklasiści ze świetlicy filii, w wigilię imienin Andrzeja, wzięli udział w wieczorze wróżb. Czekały na nich przepowiednie związane z przyszłością. Wróżono na wiele sposobów, oczywiście na wesoło i z przymrużeniem oka. Potem na dzieci czekał słodki poczęstunek, przy pięknie przystrojonym stole. A potem był dalszy ciąg magicznego wieczoru: pląsy przy muzyce. Czy naszym milusińskim podobało się? Baaardzoooo ;)

Konkurs "Wiedzy o sporcie" dla klas 6

Konkursy· B_Krzyzanowska dnia 30.11.2018 22:18 · Drukuj
Konkursy5 grudnia (środa) o godz.15.30 ( zbiórka chętnych na holu na I piętrze) odbędzie się konkurs sprawdzający wiedzę z zakresu igrzysk starożytnych, znanych sportowców, dyscyplin sportowych i podstawowych przepisów gier. Drużyny 2-osobowe będą miały za zadanie rozwiązać test (pytania zamknięte i otwarte), krzyżówkę, rozpoznać ze zdjęć rodzaj dyscypliny sportowej. Czas trwania konkursu- 45 minut, wyniki- następnego dnia.Dla 5 najlepszych duetów przewidziane są nagrody sportowe ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły. Organizatorem konkursu jest nauczyciel wf Beata Krzyżanowska

Działania profilaktyczne

Wydarzenia· T_Stachowska_Dalke dnia 30.11.2018 22:17 · Drukuj
Wydarzenia29 listopada 2018 r. wszystkie dziewczynki z klas piątych i szóstych wzięły udział w programie edukacyjnym o dojrzewaniu pod nazwą "Między nami kobietkami". Spotkanie prowadzone było przez położną panią Katarzynę Kuźniacką, która przekazała najważniejsze informacje dotyczące okresu dojrzewania. Każda dziewczynka otrzymała zestaw higieniczny. Osoby nieobecne tego dnia w szkole zapraszam po odbiór zestawu :)

Międzyszkolny konkurs plastyczny - "Anioł na każdy dzień"

Konkursy· B_Redzik_Chlebosz dnia 29.11.2018 15:12 · 351 czytań · Drukuj
Konkursy
Międzyszkolny konkurs plastyczny
papierowy witraż "Anioł na każdy dzień"
dla klas I - VIII

Konkurs plastyczny "Najpiękniejsze miejsca Bydgoszczy"

Konkursy· M_Olejniczak dnia 28.11.2018 19:41 · Drukuj
KonkursyZakończylismy świetlicowy konkurs plastyczny "Najpiękniejsze miejsca Bydgoszczy". Dzieci wykazały się ogromną pomysłowością i kreatywnością. Wszystkie prace były staranne i ładne. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, zwłaszcza zwycięzcom:
I miejsce Amelia K. kl. 7e
II miejsce  Narina Z. kl. 5i
III miejsce Zuzanna M. kl. 8c

Konkurs plastyczny "Fordon - moja dzielnica"

Konkursy· M_Nowakowska_Wojt dnia 28.11.2018 19:40 · Drukuj
Konkursy26 listopada odbył się konkurs plastyczny pt. "Fordon- moja dzielnica". Wzięli w nim udział uczniowie klas trzecich.
Osoby nagrodzone to:
I miejsce - Dominika Kaspar - kl.3b
II miejsce - Kinga Żeligowska - kl.3d
III miejsce - Noemi Sajko - kl.3c
Gratulujemy!
Organizatorzy: Beata Brzykcy, Aleksandra Gosz, Małgorzata Nowakowska- Wójt

Konkurs na Najbardziej Pluszową Klasę IV

Samorząd Uczniowski· K_Blaszak dnia 27.11.2018 19:32 · Drukuj
Samorząd UczniowskiW poniedziałek odbył się w naszej szkole Dzień Pluszowego Misia. Misie przejęły na jeden dzień rządy w naszej szkole.... I pomyśleć, że wystarczy obiecać Wam możliwości "niepytania" a wszyscy tak chętnie biorą udział w zabawie ;-) Klasy IV wzięły udział w konkursie na Najbardziej Pluszową Klasę IV. W tym roku klasa IV A nie miała sobie równych - uczniowie przynieśli do szkoły w sumie ponad 70 misiów :-) Samorząd Uczniowski zadecydował również o włączeniu do konkursu klasę I B, która ogromnie nas zaskoczyła.... Misie przewyższyły liczebność klasy około 6-cio krotnie!!! Według naszych obliczeń w klasie Pani Agaty Klinger znalazło się ponad 150 miśków. Zasłużyliście zatem na słodką niespodziankę od Samorządu :-)

Dzień Kapcia - podsumowanie

Samorząd Uczniowski· K_Blaszak dnia 27.11.2018 19:31 · Drukuj
Samorząd UczniowskiKochani! Dziękujemy Wam serdecznie za tak pozytywny odbiór naszego pomysłu, jakim był piątkowy Dzień Kapcia :-) Cieszymy się, że tak chętnie wzięliście udział w zabawie. Motywuje to nas do tworzenia kolejnych "zwariowanych" dni w naszej szkole. . . Podsumowując, jest jedna klasa, dla której szkoła to naprawdę drugi dom. Konkurencja była bardzo duża, jednak przewagę wśród "udomowionych" miała klasa 8 d i to do nich powędrują obiecane słodkości.

Konkurs piosenki świątecznej z języka angielskiego

Konkursy· A_Nicpon_Jendrzejczak dnia 26.11.2018 22:03 · Drukuj
KonkursyZapraszamy uczniów klas 4-6 do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Świątecznej w języku angielskim. Konkurs odbędzie się 11.12.2018 r. w stołówce SP65 od godz.15.00. Zapraszamy na eliminacje szkolne, które odbędą się w środę 5 grudnia w sali 224. Zapisy i szczegóły u nauczycieli j.angielskiego.
Organizatorzy: A.Tworkowska, B.Malicka, A.Nicpoń-Jendrzejczak

Wszyscy czytamy "Pana Tadeusza"

Wydarzenia· D_Koldun dnia 26.11.2018 11:00 · Drukuj
WydarzeniaZapraszamy na blog koła filmowego. Znajdziecie tam film pt. "W 100. rocznicę odzyskania niepodległości wszyscy czytamy Pana Tadeusza A. Mickiewicza". Do udziału w projekcie zostali zaproszeni uczniowie, dyrekcja, nauczyciele, a także pani kucharka.

Każdy może zostać Świętym Mikołajem

Wydarzenia· M_Domanska dnia 24.11.2018 06:00 · Drukuj
Wydarzenia
„Każdy może zostać Świętym Mikołajem.
To jest sprawa prostsza niż się zdaje.” Plakat
Dołącz do mikołajkowej akcji i spraw radość dzieciom!!!
Prosimy o przynoszenie:
- przyborów szkolnych
- książek
- słodyczy
do 30.11.2018 - sala nr 5, 110, 114 (filia).
Dary zostaną przekazane do Domu Samotnej Matki w Bydgoszczy.
Dziękujemy!!! Organizatorzy: T. Włodarska, A. Chojnacka, M. Frąckowska, K. Kamińska

Warsztaty dla uczniów " Zdolni znad Brdy"

Informacje· A_Chojnacka_Malek dnia 21.11.2018 21:03 · 105 czytań · Drukuj
Informacje
„Poradnia Rozwoju Zdolności” – warsztaty wsparcia psychologicznego dla zdolnych uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na pierwsze w tym roku szkolnym warsztaty wsparcia psychologicznego z cyklu „Poradnia Rozwoju Zdolności”, które adresowane są do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Warsztaty dla rodziców

Informacje· A_Chojnacka_Malek dnia 21.11.2018 21:02 · 98 czytań · Drukuj
Informacje
„Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” - warsztaty wsparcia psychologicznego dla rodziców

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na drugie w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci oraz młodzieży pn. „Podobno niedaleko pada jabłko od jabłoni, a co jeśli tego nie chcemy? Słów kilka o tym, co robić, by nie powielać błędów naszych rodziców”.

Rozstrzygnięcie Miejskiego Konkursu Plastycznego Jesienny Kapelusz

Konkursy· D_Bittner dnia 21.11.2018 20:59 · 243 czytań · Drukuj
KonkursyZ przyjemnością informuję, że w konkursie organizowanym przez Katolicką Szkołę Podstawową w Bydgoszczy dwa pierwsze miejsca zdobyli uczniowie z naszej szkoły!

Dzień Pluszowego Misia

Wydarzenia· K_Blaszak dnia 20.11.2018 20:33 · Drukuj
WydarzeniaSamorząd Uczniowski ogłasza konkurs na najbardziej PLUSZOWĄ KLASĘ IV.
26 listopada ( w poniedziałek) przynosimy ze sobą swoje ukochane pluszaki a przedstawiciele Samorządu, którzy odwiedzą Was w salach, przeliczą Wasze misie i uwiecznią zbiory na zdjęciach.
Pozostałych uczniów również zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie! Każdy z Was, kto przyjdzie do szkoły z pluszakiem będzie zwolniony z odpowiedzi ustnej :-)

Dzień Kapcia :-)

Samorząd Uczniowski· K_Blaszak dnia 20.11.2018 20:28 · Drukuj
Samorząd UczniowskiSzkoła to miejsce, w którym uczniowie spędzają większość dnia, więc dlaczego by nie poczuć się w niej jak w domu? :-) Dlatego też ogłaszamy 23 listopada (piątek) DNIEM KAPCIA. Zachęcamy wszystkie klasy do wzięcia udziału w zabawie i założenia w ramach obuwia zmiennego domowych "bamboszy" :-) Niech w naszej szkole zapanuje iście domowa atmosfera :-) Prosimy przewodniczących klas o przeliczenie par kapci i przekazanie informacji przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego. Najbardziej "udomowiona" klasa otrzyma słodki upominek :-)

Dyskoteka andrzejkowa dla klas V

Wydarzenia· L_Drzewiecka dnia 20.11.2018 16:12 · Drukuj
WydarzeniaSerdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas V do udziału w dyskotece andrzejkowej, która odbędzie się w czwartek 29 listopada w godzinach 17:00-18:30 w stołówce szkolnej.
Zabieramy ze sobą złotówkę na wstęp oraz drobne fundusze na zakupy w kawiarence.
Dochód z imprezy będzie przekazany na wsparcie projektu "Siedem Aniołów". W czasie dyskoteki również będzie można przyłączyć się do akcji zbierania funduszy na pomoc w leczeniu naszych koleżanek Gabrysi i Ali.
Do zobaczenia!!!

Jak zbudować i uruchomić robota

Wydarzenia· A_Klinger dnia 20.11.2018 16:11 · Drukuj
Wydarzenia16.11.2018 r. dzieci z klasy I B wraz z paniami Agatą Klinger i Joanną Ziółkowską pojechały do firmy "RoboProjekt".
Po przekroczeniu progu przywitał nas kolorowy świat klocków LEGO.
Zostaliśmy podzieleni na dwie grupy. Podczas, gdy jedna uczyła się kodowania, druga grupa projektowała, budowała i programowała roboty.
Wynikiem naszej pracy były ruszające się i śpiewające ptaszki. Tak, tak, my tego dokonaliśmy!
Jak było? Zaczarownie i fantastycznie! Zobaczcie w galerii.

Narysowali przygody Neli-małej reporterki.

Wydarzenia· A_Klinger dnia 20.11.2018 16:11 · Drukuj
WydarzeniaDzieci z klasy I B wzięły udział w Czytelniczym Konkursie Plastycznym organizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Bydgoszczy. 15 listopada 2018 roku odebrały nagrody i podziękowania za udział.
Wyróżnienia zdobyły:
Natalia Kwiatkowska i Laura Szczybyło.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły. Zapraszamy do galerii.

Fantastyczna postawa - "Niebieska dyskoteka".

Wydarzenia· G_Frymark dnia 19.11.2018 09:26 · Drukuj
Wydarzenia30 października odbyła się "Niebieska dyskoteka". Było naprawdę mocno "niebiesko". Oprócz dobrej muzyki, wspólnej zabawy, nauki tańców i niebieskich konkursów dyskoteka miała na celu, wsparcie leczenia Alicji i Gabrysi. ZEBRALIŚMY 440 ZŁOTYCH. Wszystkim ofiarodawcom bardzo dziękujemy :) :) :)
Kolejna dyskoteka za rok
Organizatorzy: Grażyna Frymark, Renata Gralik, Ewa Grzegorek i Joanna Walczak

Konkurs "Matka Boża Królową Polski"

Konkursy· G_Frymark dnia 19.11.2018 09:25 · 194 czytań · Drukuj
Konkursy
Wyniki konkursu "Matka Boża Królową Polski" dla klas IV - VIII


Międzyszkolna Liga Szachowa

Informacje· M_Domanska dnia 18.11.2018 18:03 · 112 czytań · Drukuj
Plakat informacyjny

Zapraszamy na 3 rundę turnieju, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 66 w Bydgoszczy (Fordon).

Międzyszkolna Liga Szachowa to największe przedsięwzięcie szachowe ostatnich lat w województwie kujawsko-pomorskim prowadzone w ramach projektu Edukacja przez szachy. Jest to indywidualny turniej szachowy, w którym zawodnicy reprezentują szkołę do której uczęszczają. W drugim turnieju jaki rozegrany został w Zespole Szkół Budowlanych wzięły udział 73 osoby.

Konkurs pt.:"Piękna nasza Polska cała"

Konkursy· J_Salasinska_Andruszkiewicz dnia 18.11.2018 17:52 · Drukuj
Konkursy
W dniu 16 listopada w naszej szkole w klasach 2 odbył się kolejny konkurs związany z stuleciem odzyskania przez Polskę niepodległości. Wszystkie zespoły klasa drugich stawiły się punktualnie i konkurs mógł się rozpocząć. Pierwszym zadaniem było wskazanie na mapie miejsca położenia wybranych miast Polski. Wszystkie zespoły sprawiły się bez zarzutu. W kolejnych zadaniach dzieci odpowiadały na pytania, układały puzzle z herbów miast oraz grały w grę stworzoną specjalnie na potrzeby konkursu na stronie https://quizizz.com/. Punkty były przez zespoły gromadzone w postaci klocków. Walka był zażarta.  A oto wyniki:
I miejsce -  zespół z klasy II d
II miejsce -  zespół z klasy II c
III miejsce -  zespół z klasy II a
Brawo nie tylko dla zwycięzców, ale dla wszystkich uczniów biorący udział w konkursie. Mieli ogromny zasób wiedzy o naszej ojczyźnie! Gratulujemy nauczycielom i rodzicom doskonale przygotowanych uczniów. Kilka zdjęć jest w galerii, a resztę można zobaczyć na szkolny blogu https://sp65bydna100lecieniepodleglosci.blogspot.com/ , na którego zapraszamy.

Organizatorki konkursu:  J. Sałasińska- Andruszkiewicz, M. Łucka i G. Kryszak

Wyniki konkursu plastycznego "Bezpieczny pieszy"

Konkursy· J_Kantorska dnia 17.11.2018 16:29 · Drukuj
KonkursyWyniki konkursu plastycznego "Bezpieczny pieszy" dla oddziału "0" i klas pierwszych:
I miejsce- Natalia Turek klasa 1d
II miejsce- Emilia Mitka klasa 1d
II miejsce - Kaja Miętkowska klasa 1a
III miejsce - Zofia Kotlińska klasa 1b
III miejsce - Paulina Bystrzycka klasa 1c
III miejsce - Alicja Heba oddział "0"
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział a zwycięzcom gratulujemy.
Organizatorzy: Mariola Kryszak, Justyna Kantorska

Trening z Energą w Barwach Narodowych

Wydarzenia· B_Krzyzanowska dnia 17.11.2018 16:24 · 149 czytań · Drukuj
WydarzeniaWe wtorek 13 listopada gościliśmy w naszej szkole Reprezentację Polski Kobiet w Koszykówce, która wraz z uczniami klas III i klas koszykarskich uczestniczyła w „Treningu z Energą w Barwach Narodowych”. Spotkaliśmy się z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości by z uśmiechem i na sportowo świętować to wydarzenie. Na całej sali gimnastycznej dominowały 2 barwy- biała i czerwona dzięki koszulkom, w jakie zostali ubrani wszyscy uczestnicy wydarzenia.

Opłata za obiady

Stołówka· M_Domanska dnia 15.11.2018 12:24 · Drukuj
StołówkaWpłaty za obiady na m-c grudzień 2018 r. przyjmowane będą w dniach 15.11 - 21.11.2018r.
na konto żywieniowe 97 1240 6452 1111 0010 7469 5680
Termin wpływu należności na konto szkoły upływa - 21.11.2018 r.
Wpłaty od osób, które nie wypełniły „zobowiązania rodzica/opiekuna”, będą zwracane do nadawcy - druki do pobrania na stronie szkoły lub osobiście w pok. nr 14
• Opis przelewu musi każdorazowo zawierać: imię i nazwisko, klasę, nr obiadowy oraz dni w które dziecko ewentualnie nie będzie jadło.
Opłata obejmuje okres od 01.12. do 20.12.2018 r.
Opłata za obiad dla osób które płaciły za 12 listopad wynosi 39,oo
Opłata dla osób które pomniejszyły wpłatę za 12 listopad wynosi 42,oo
W m-cu grudniu nie zbieramy opłat za m-c styczeń 2019r. Wpłaty na m-c styczeń przyjmowane będą w dniach 2,3,4.01.2019r.
Ilość dzieci będzie planowana na podstawie m-ca grudnia. W przypadku rezygnacji z obiadów od stycznia 2019r. należy tę informację przekazać intendentce do 20.12.2018 - bezpośredni kontakt – 728-581-679. Ta sama zasada dotyczy dziecka, które nie będzie jadło od początku m-ca tylko np. od drugiego tygodnia. W przypadku nie zgłoszenia takiej informacji rodzic/opiekun będzie zobowiązany do uiszczenia należności za dni w które dziecko zostało policzone.

Bieg na 100 lecie Odzyskania Niepodległości

Wydarzenia· M_Kania dnia 15.11.2018 12:23 · Drukuj
Wydarzenia
Z uwagi na doniosłą  i wyjątkową uroczystość jaką jest 100lecie odzyskania Niepodległości Polski, mieliśmy niepowtarzalną okazję uczestniczyć w biegu, który upamiętnia to wydarzenie. Uczniowie  wraz z rodzicami, opiekunami wzięli udział w Biegu Niepodległości, którego trasa  liczyła   4km. Z  Rynku, w Starym Fordonie gdzie uroczyście  złożono wiązanki pod Pomnikiem Poległych uczestnicy wraz z Andrzejem Urbaniakiem ze Stowarzyszenia „Razem dla Fordonu”, który przebiegł 500 km po drogach naszego województwa,  razem biegliśmy ulicami Starego Fordonu z chorągiewkami, ubrani w barwach biało czerwonych  na ulicę  Generała Tadeusza Bora Komorowskiego do parafii św. Łukasza gdzie czekała na wszystkich gorąca herbata i pyszna grochówka a dzieci otrzymały pamiątkowe medale.
Organizatorzy biegu: Joanna Ziółkowska, Jolanta Fiedorowicz, Magdalena Kania.

4B z wizytą w klinice weterynaryjnej PRZYLESIE

Wydarzenia· M_Kania dnia 15.11.2018 12:21 · Drukuj
WydarzeniaDnia 6.11.2018 klasa 4b odwiedziła Klinikę weterynaryjną „PRZYLSIE” gdzie uczniowie mogli się zapoznać z pracą lekarza weterynarza oraz zadawali dużo pytań dotyczących leczenia zwierząt. Zapraszamy do galerii.

Konkurs piosenki żołnierskiej dla klas II-III

Konkursy· K_Plewa dnia 14.11.2018 19:32 · 209 czytań · Drukuj
Konkursy

Konkurs piosenki żołnierskiej

Cele konkursu:

  1. Prezentacja i popularyzacja piosenki żołnierskiej.
  2. Wyłonienie talentów wokalnych.
  3. Krzewienie wartości patriotycznych.
  4. Kultywowanie pamięci o bohaterstwie żołnierzy w walce o wolność i niepodległość.
  5. Popularyzacja dziedzictwa kulturowego Wojska Polskiego.

Rozpoczynamy akcję "Dzieciaki słodziaki"

Informacje· G_Frymark dnia 14.11.2018 19:27 · Drukuj
InformacjeOd jutra rozpoczynamy akcje "Dzieciaki słodziaki" Zbieramy słodycze (żelki, wafelki, ciastka, gumy rozpuszczalne, lizaki) dla dzieci z Domu Małego Dziecka. Chcemy obdarować dzieci na Mikołajki. Akcja trwa do 23 listopada 2018 roku.
Słodycze przynosimy do sali 223 w dużym budynku i do pani Asi Walczak w małej szkole :)

Konkurs literacko - plastyczny

Konkursy· G_Frymark dnia 14.11.2018 19:26 · Drukuj
KonkursyZapraszamy do konkursu literacko - plastycznego uczniów klas II i III: "List do św. Mikołaja". Praca formatu A-5 lub A-4 ma mieć formę listu, może być ozdobiona. Listy składamy do katechetów do 30 listopada 2018 roku.

1e uczciła 11 listopada 2018

Wydarzenia· G_Kryszak dnia 13.11.2018 20:02 · Drukuj
WydarzeniaW dniu 8 listopada klasa 1e podczas jesiennego spaceru odwiedziła Dolinę Śmierci w Fordonie. Dzieci zapaliły znicze na bezimiennych grobach żołnierzy poległych za naszą wolność .

100 DŁUGOŚCI NA 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI

Wydarzenia· A_Polak dnia 13.11.2018 13:12 · Drukuj
Wydarzenia100 DŁUGOŚCI NA 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI Poranek 09.11.2018 r., godz.7:00, basen IKAR w Szkole Podstawowej nr 65. Uczniowie skoro świt jako pierwsi w naszej szkole uczcili 100-lecie Niepodległości przepływając 100 długości basenu. Nie liczył się wczesny poranek, ponieważ cel był jeden i został osiągnięty. Niesamowita drużyna, to uczniowie kl.7B oraz nauczyciel. Skład : Anna Regosz, Dominika Ziętara, Bogna Tomalak, Wiktoria Fac, Wiktoria Dobrowolska, Weronika Wrona, Igor Sielaczek, Jan Galas, Natan Ligman oraz Violetta Szramska (nauczyciel, organizator akcji).

Zamurowaliśmy kapsułę czasu

Wydarzenia· A_Klinger dnia 12.11.2018 18:47 · 250 czytań · Drukuj
Wydarzenia
9 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 65 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Bydgoszczy obchodziliśmy 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.
Uczestniczyliśmy w apelu, który był przepięknym widowiskiem słowno -muzycznym przygotowanym przez uczniów klas starszych.
O godz.11:50 w dużym budynku szkoły zamurowaliśmy kapsułę czasu. Jakie artefakty do niej trafiły? .....

Apele z okazji Dnia Niepodległości w klasach 0 -3

Wydarzenia· J_Salasinska_Andruszkiewicz dnia 09.11.2018 23:45 · 181 czytań · Drukuj
Wydarzenia
W dniu 9 listopada 2018 w filii naszej szkoły na holu odbyły się trzy apele. Na nich wystąpiły klasy II d i III d pod kierunkiem pań Małgorzaty Łucka i Joanny Sałasińskiej-Andruszkiewicz. Na drugim apelu odwiedziła nas pani dyrektor Małgorzata Rogowska. Przypominała dzieciom jaka ważna jest wolność i co dzięki niej mamy dzisiaj.
Uczniowie klasy 2d recytowali wiersze o tematyce niepodległościowej, dzieci z klasy 3d maszerowali do pieśni „Wojenko, wojenko",  „Szara piechota” i „Rozkwitały pąki białych róż”.

12. listopada - dzień wolny

Komunikaty· M_Domanska dnia 09.11.2018 15:20 · Drukuj
KomunikatyInformujemy, że dzień 12. listopada br. jest w szkole dniem wolnym od pracy.

Międzynarodowy Dzień Białej Laski

Wydarzenia· A_Wasniowska dnia 08.11.2018 15:44 · 135 czytań · Drukuj
WydarzeniaW tym roku Międzynarodowy Dzień Białej Laski w naszej szkole obchodzony był pod hasłem „Opowiem, Ci jak pachnie świat”. Uczniowie klas 0-III podczas zajęć wykonali pachnące karty . Wykorzystali w tym celu różnorodne aromaty, przyprawy. Dodatkowo dzieci miały możliwość używając tylko zmysłu węchu odgadnąć ukryte w słoiczkach zapachy i opisać je. Uczniowie wykonali także różnorodne prace plastyczne.