23.03.2019 14:11

Warsztaty dla uczniów " Zdolni znad Brdy"

· A_Chojnacka_Malek dnia 11.01.2019 07:41 · Drukuj
Informacje
„Poradnia Rozwoju Zdolności” – warsztaty wsparcia psychologicznego dla zdolnych uczniów szkół gimnazjalnych oraz siódmych i ósmych klas szkół podstawowych

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na trzecie w tym roku szkolnym spotkanie
z cyklu „Poradnia Rozwoju Zdolności”, czyli warsztaty wsparcia psychologicznego. Tym razem adresowane do uczniów szkół gimnazjalnych oraz siódmych i ósmych klas szkół podstawowych.

Warsztaty, pn. „Jak szybciej i efektywniej się uczyć – techniki wspomagające uczenie się”, odbędą się 20 lutego 2018 r. o godz. 10:00 w świetlicy Gimnazjum nr 27 w Bydgoszczy (ul. Kruszwicka 2 /parter/). Istotą wydarzenia jest wsparcie uczniów w zakresie metod i technik uczenia się. Na warsztatach uczniowie nauczą się korzystać z wielu sposobów wspomagających efektywne i szybsze uczenie się.

Przewidywany czas spotkania - ok. 3 godziny dydaktyczne.

Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w ramach programu „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzą je Katarzyna Tłok i Edyta Szott – pedagodzy z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy.

Zgłoszenia osób, grup prosimy kierować do 18 lutego 2018 r. do Moniki Grzybowskiej, mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl lub tel.52 371 26 56.

Ilość miejsc ograniczona!
Z jednej placówki można zgłosić maksymalnie 5 osób.