16.01.2019 03:17

Chwile warte wspomnień...

· A_Klinger dnia 03.01.2019 20:42 · Drukuj
20 grudnia 2018 roku w naszej szkole zorganizowano Bydgoską Wigilię Oświatową.
Mieliśmy zaszczyt przywitać w naszych progach przedstawicieli bydgoskich władz i dyrektorów placówek oświatowych.
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 65 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi w Bydgoszczy Małgorzata Rogowska oraz Elżbieta Wiewióra-Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu jako organizatorzy tego wydarzenia przywitały wszystkich znamienitych gości.
Życzenia zebranym składali Pani Iwona Waszkiewicz-zastępca Prezydenta Miasta Bydgoszczy, Pan Lech Zagłoba-Zygler-Wice Przewodniczący Rady Miasta Bydgoszczy, Pan Marek Gralik-Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty.
Głos zabrał również biskup Jan Tyrawa, a prawdę o Bożym Narodzeniu przybliżył ksiądz Marek Kuciński.
O strawę duchową zadbali uczniowie naszej szkoły, którzy przygotowali wspaniały program artystyczny pod kierunkiem Pani Izy Iskry -Nowak, Pani Agaty Klinger, Pani Anny Jasiaczyk i Pani Iwony Wągrowskiej.
Przy blasku światełek na choinkach Mikołajki z klasy II b rozpoczęły występ radosnym tańcem w rytm znanego przeboju "Jingle bells". Uczniowie starszych klas zaśpiewali przepiękne kolędy. Zabrzmiały dźwięki fletów, pojawiła się cudowna baletnica. Dzieci z I b przypomniały fragmenty znanych świątecznych przebojów: "All I want for Christmas is you", "Driving home for Christmas", "So this is Christmas", "White Christmas", "Last Christmas". Trzej tenorzy (Matvii, Antek i Jasiu) zaśpiewali "Merry Christmas". Występ zakończyła piosenka "Przekażmy sobie znak pkoju".
Występ dzieci zdobył wielkie uznanie wśród zebranych.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości.
Drodzy uczniowie, możecie być z siebie dumni! Godnie reprezentowaliście naszą szkołę. Dziękujemy!
Zapraszamy do galerii, a także na facebook szkoły, gdzie można obejrzeć nie tylko zdjęcia, ale i filmy z fragmentami występu.