16.01.2019 02:28

Warsztaty dla uczniów " Zdolni znad Brdy"

· A_Chojnacka_Malek dnia 14.12.2018 09:35 · Drukuj
Informacje
Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza w styczniu 2019 r. na warsztaty wsparcia psychologicznego dla uczniów szkół podstawowych (klasy V-VI SP):
09.01.2018, godz. 10:00
„Poradnia Rozwoju Zdolności” – warsztaty wsparcia psychologicznego dla uczniów zdolnych
Drugie warsztaty w tym roku szkolnym skierowane są do zdolnych uczniów szkół podstawowych (klasy V-VI SP).
Spotkanie zatytułowane „Jak szybciej i efektywniej się uczyć – techniki wspomagające uczenie się”
odbędzie się w świetlicy Gimnazjum nr 27 w Bydgoszczy (ul. Kruszwicka 2).
Istotą wydarzenia jest wsparcie uczniów w zakresie metod i technik uczenia się.
Na warsztatach uczniowie nauczą się korzystać z wielu sposobów wspomagających efektywne i szybsze uczenie się.
Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w ramach programu „Zdolni znad Brdy”,
a poprowadzą je Katarzyna Tłok i Edyta Szott – pedagodzy z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy.
Przewidywany czas spotkania - ok. 3 godziny.
Ilość miejsc ograniczona! Z jednej placówki można zgłosić maksymalnie 5 osób.
Zgłoszenia osób, grup prosimy kierować do 7 stycznia 2018 r. do Moniki Grzybowskiej,
mail: m.grzybowska@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 371 26 56.