11.12.2018 19:12

Mikołajki w Carrefourze

· T_Stachowska_Dalke dnia 05.12.2018 17:43 · Drukuj
4 grudnia 2018 r. uczniowie klasy 3b wraz z wychowawcą panią Mariolą Kryszak odwiedzili zaprzyjaźniony Careffour. Celem naszej wizyty było dekorowanie pierników, zanim to nastąpiło dyrektor Jolanta Szarszewska przedstawiła uczniom prezentację na temat pierników i sposobu ich dekorowania. Wspomniała także o górnikach, ich święto obchodzimy właśnie w Barbórkę - 4 grudnia. Mali dekoratorzy przystąpili do pracy, ozdobili pierniki bardzo pomysłowo i starannie. Zostali ugoszczeni - były słodycze, pierniki i napoje. Nasi uczniowie zachowywali się rewelacyjnie, mogą być wizytówką szkoły. Na koniec wizyty zostali obdarowani mikołajkowymi podarunkami i zadowoleni wrócili do szkoły. Ozdobione przez dzieci pierniki będą podziwiali pracownicy sklepu :)