15.12.2018 03:37

Szkoliada 2018

· T_Stachowska_Dalke dnia 20.10.2018 20:50 · Drukuj
14 października 2018 roku podczas uroczystej rady pedagogicznej z okazji Dnia Nauczyciela odbył się finał Szkoliady. Zabawa ta odbywała się w naszej szkole od pięciu lat, brali w niej udział uczniowie klas IV-VIII. Każdego roku przedstawiciele klasy zwycięskiej - spotykali się z drużyną nauczycieli. Tak było też w tym roku, uczniowie klasy 8c -"Piżamersi" stoczyli pojedynek z drużyną nauczycieli - "Teachersi". Drużynę skompletowała wychowawczyni klasy 8c, pani Joanna Czyż.
Tak jak co roku pojedynek był bardzo wyrównany, pytania dotyczyły różnych dziedzin życia szkolnego i nie tylko - niektóre związane były ze 100-leciem Niepodległości. Wygrali ... UCZNIOWIE, chociaż nauczyciele początkowo prowadzili. W ciągu pięciu lat, tylko raz zwycięstwo odnieśli nauczyciele. Zabawę prowadziła z wielkim profesjonalizmem pani Katarzyna Zielińska.