23.07.2018 06:13

Fordońskie Smaki - kanapkowe pasty

· A_Bialokur dnia 20.06.2018 21:40 · Drukuj
Wydarzenia
5 czerwca odbyła się kolejna edycja Fordońskich Smaków, których celem jest promowanie zdrowego stylu życia i idei slow food.

Naszym działaniom patronował sklep Carrefour, który zapewnił nam niezbędne produkty :)

Tym razem wszystkie klasy 5 przygotowywały zdrowe kanapki z wykorzystaniem różnych past. Na stołach szkolnej stołówki królowały pasty z jajek, makreli, avocado, ciecierzycy oraz papryki.

Po wspólnej degustacji braliśmy udział w konkursie „Co to jest? Kuchenne zagadki.” Wiedzieliście, że metalowe mydło pozbawi Wasze dłonie nieprzyjemnego zapachu  a do oderwania truskawkowej szypułki można wykorzystać specjalne szczypce?

Dziękujemy!!!

Wszystkim Rodzicom, Dziadkom i przyjaciołom naszych uczniów, którzy przygotowali przepyszne domowe pasty do kanapek.

Wicedyrektorowi J.Sarzale, który został „dobrym duchem” całego przedsięwzięcia.

Naszym sąsiadom – pracownikom sklepu Carrefour, dzięki którym możliwa jest nasza akcja.

Organizatorki:
A.Białokur, T.Stachowska-Dalke, K.Zielińska