19.06.2018 17:47

"Ze sportem na Ty"

· A_Polak dnia 04.06.2018 20:51 · Drukuj
No i stało się. Mamy to. 29.05.2018 r. odbyły się finały zawodów "Ze sportem na Ty" klas III. Konkurencja była duża, ponieważ rywalizowały ze sobą cztery najlepsze szkoły z Bydgoszczy i nie tylko, wyłonione w drodze eliminacji. Naszą szkołę w finale reprezentowali : Antonina Zalesiak 3D, Magdalena Olejniczak 3C, Zofia Mróz 3C, Rozalia Kwiatkowska 3B,Ignacy Jendrzejczak 3C, Tomasz Mizikowski 3C, Michael Ilo 3B, Paweł Hejnowicz 3C, Filip Nowakowski 3B oraz Alex Wilczoch 3C. Z 8 konkurencji finałowych wygraliśmy 6. W klasyfikacji końcowej SP 65 zajęła I miejsce.
Chcielibyśmy również podziękować naszej maskotce szkolnej CZESIOWI (Zuzanna Górna 7D), który na finały pojechał z nami, by swoją obecnością motywował i jednocześnie minimalizował stres związany ze startami w danych konkurencjach.
W tym samym dniu mieliśmy okazję wziąć udział jeszcze w Mitingu Lekkoatletycznym. Tu reprezentantami klas III byli : Antonina Zalesiak 3D, Magdalena Olejniczak 3C, Ignacy Jendrzejczak 3C oraz Tomasz Mizikowski 3C. W 6 konkurencjach indywidualnych i w sztafecie nasi uczniowie wywalczyli 7 złotych medali. Coś wspaniałego.
Cudowny sportowy dzień. Wielkie brawa i gratulacje.
Opiekunami byli Violetta Szramska i Michał Rulewski.