SP 65 Bydgoszcz
27.05.2019 12:04

Akcja fotograficzna "FORDON - ja tu mieszkam"

· M_Domanska dnia 25.05.2018 08:34 · Drukuj
Konkursy
Uwaga!!!

Kolejny raz zapraszamy pasjonatów fotografii do udziału w akcji "FORDON - ja tu mieszkam". Tym razem pokażmy Wszystkim jaka ciekawa i piękna jest nasza dzielnica. Zdjęcia powinny przedstawiać jednoznacznie nasze okolice. Warto zastosować się do hasła "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia", a fotografie z pewnością będą zaskakujące :)
Uchwycone aparatem obrazy prześlijcie do 6 czerwca na adres konkurs_fotograficzny@sp65.bydgoszcz.pl, zostaną one umieszczone w galerii na naszej stronie internetowej. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone. W opisie proszę umieścić imię i nazwisko autora oraz klasę.

Akcja jest realizowana w ramach projektu "Piękno Bydgoszczy fleszem utrwalone". Organizatorzy: M. Domańska, M. Jaworska,  K. Plewa.

Przesłanie zdjęć jest jednoznaczne z przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz Organizatora, o których jest mowa w art. 50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r., Nr 24, poz. 83) oraz z wyrażeniem zgody na publikację w wydawnictwach wszelkiego typu wydawanych przez Organizatora oraz w Internecie.