15.12.2018 05:34

Atrakcje w Parku Jurajskim w Solcu Kujawskim

· J_Salasinska_Andruszkiewicz dnia 21.05.2018 09:29 · Drukuj
Do Parku Jurajskiego w Solcu Kujawskim wybrały się klasy 1d i 2d pod opieką pań Małgorzaty Łuckiej, J. Sałasińskiej –Andruszkiewicz i Anny Chojnackiej. W czasie naszego pobytu zwiedziliśmy z sympatycznym przewodnikiem ścieżkę dydaktyczną z dinozaurami. Kolejną atrakcja było zwiedzane muzeum. Dzieci podziwiały między innymi ogromnego mamuta i prehistorycznych mieszkańców mórz. Ogromną atrakcja dla wszystkich uczniów był seans w kinie 5D.
Film opowiadał o przeżyciach małego przedhistorycznego ptaka. Dzieci reagowała bardzo spontanicznie na jego przygody. Po tych wrażeniach przyszła kolej na warsztaty. Wszystkie dzieci kolorowały gipsową figurkę dinozaura. Później odpoczywały aktywnie na ogromny placu zabaw. Wycieczka bardzo się wszystkim podobała. Jak ten dzień prezentuje się na zdjęciach można zobaczyć w galerii.