21.04.2018 06:09

Konkurs grafiki komputerowej "Plakat reklamowy"

· M_Domanska dnia 09.04.2018 08:02 · Drukuj
KonkursyZapraszamy uczniów klas szóstych i siódmych do wzięcia udziału w międzyszkolnym konkursie grafiki komputerowej PLAKAT REKLAMOWY polecanej książki. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 36 w Bydgoszczy.
W terminie do 16 kwietnia br. należy dostarczyć pracę konkursową nauczycielowi informatyki. Praca ma zawierać treści służące reklamie wybranej książki, którą uczniowie chcieliby polecić innym.
Praca konkursowa ma być wykonana samodzielnie w edytorze grafiki, rozmiar A4. Opis prac: Imię i nazwisko, klasa.
Nadesłane prace pozostaną w zbiorach organizatora, a nagrodzone wzbogacą galerię szkoły. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach promocyjnych konkursu zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych z późniejszymi zmianami.