15.12.2018 03:38

3 miejsce dla piłkarek SP 65 :) !!!

· M_Rulewski dnia 25.03.2018 13:05 · Drukuj
XXV Bydgoska Olimpiada Młodzieży - Piłka nożna halowa dziewcząt Uczennice naszej szkoły po wygranym turnieju eliminacyjnym okazały się najlepsze z fordońskich szkół i pewnie awansowały do połfinału mistrzostw Bydgoszczy w piłce halowej dziewcząt. Kolejne zwycięstwo pozwoliło zagrać naszej szkole w upragnionym turnieju finałowym, który się okazał jednym z najbardziej emocjonujących w ostatnich latach. Piłkarki naszej szkoły najpierw przegrały mecz z SP 63 po prostych błędach w obronie lecz ta przegrana tylko zmobilizowała je do fantastycznej walki z doświadczonymi piłkarkami Tęczy Bydgoszcz rezprezentujące SP 12 i wygrały pewnie drugi mecz w finale. Ostatecznie o kolejności decydowały bramki i zajmujemy wysokie 3miejsce w Bydgoszczy!!!!! Wielkie Brawa dla wszystkich dziewczyn godnie reprezentujących barwy naszej szkoły :) !!!