18.10.2018 06:58

21 marca - Dzień Nowych Technologii w Edukacji

· M_Domanska dnia 20.03.2018 20:22 · Drukuj

Zapraszamy wszystkich uczniów do zabawy.

NASK Państwowy Instytut Badawczy w ramach Dnia Nowych Technologii w Edukacji organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotował internetową zabawę, związaną z wartościowym i bezpiecznym wykorzystywaniem nowych technologii.

21 marca na stronie internetowej Akademii NASK udostępnione będą quizy, dotyczące bezpieczeństwa różnych narzędzi i usług sieciowych, powszechnie używanych również przez najmłodszych internautów.

Zgodnie z ideą uczenia się przez całe życie quizy są zaprojektowane z myślą o różnych grupach wiekowych. Dzięki temu w zabawie mogą brać udział nie tylko dzieci w wieku szkolnym, ale również młodzież i dorośli. Każdy uczestnik zabawy będzie miał możliwość wydrukowania zaświadczenia, potwierdzającego rozwiązanie quizu.

Pochwalcie się i pokażcie zaświadczenie swojemu nauczycielowi informatyki.