19.01.2019 21:29

Zdolni znad Brdy - warsztaty dla rodziców

· A_Chojnacka_Malek dnia 18.03.2018 19:10 · Drukuj
Informacje„Zdrowe (adekwatne) poczucie własnej wartości mojego dziecka” - warsztaty wsparcia psychologicznego dla rodziców

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na czwarte w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci oraz młodzieży pn. „Zdrowe (adekwatne) poczucie własnej wartości mojego dziecka”

Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia 2018 r. (piątek) o godz. 16:00 w świetlicy Gimnazjum nr 27 w Bydgoszczy (ul. Kruszwicka 2/parter/). Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców, których dzieci przejawiają wybitne zdolności.

Zdrowe, wysokie poczucie własnej wartości ma znaczący wpływ na poczucia szczęścia
i satysfakcji w życiu naszych dzieci. Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu budowania „zdrowego” poczucia własnej wartości u dzieci.

Wspólnie postarajmy się odpowiedzieć na następujące pytania:
- Jak wychować mądrego człowieka, który zna swoją wartość, potrafi wskazać swoje zalety
i zaprezentować innym?
- Jak nie "przesadzić" i nie stworzyć małego Narcyza Egoisty?
- Kiedy i kto ma wpływ na poczucie własnej wartości dziecka?

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w warsztacie!
Wstęp bezpłatny!

Program wydarzenia obejmuje warsztaty połączone z dyskusją. Spotkanie poprowadzi psycholog Magdalena Dunajska.

Przewidziany czas spotkania - ok. 3 godziny.

Zgłoszeń dokonywać należy do 19 kwietnia 2018 r. (czwartek) u koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” - Moniki Grzybowskiej, mail: tmg@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 371 26 56 albo tel. kom. 533 18 23 26.