11.12.2018 18:57

· T_Stachowska_Dalke dnia 14.03.2018 21:19 · Drukuj
Konkursy
Zapraszam do udziału w konkursie o tematyce antyalkoholowej – „Rzetelny sprzedawca alkoholu - nie sprzedaję dzieciom i młodzieży”. Przedmiotem konkursu jest projekt graficzny czerwonej i zielonej karty, które będą wręczane sprzedawcom alkoholu w czasie społecznej akcji promującej zakaz sprzedaży alkoholu nieletnim.

• Termin dostarczenia prac – 25 kwietnia 2018 r. do pedagoga- sala 113 lub nauczyciela plastyki pani Bożeny Redzik-Chlebosz

• Uczestnikiem może być praca indywidualna lub klasa (praca zbiorowa)

• Technika dowolna

• Format od A4-A1

• Nagroda zawsze będzie dla klasy, czy będzie to praca zbiorowa czy indywidualna
I miejsce- wyjście całej klasy do Parku Trampolin
II miejsce- wyjście całej klasy do Centrum Wspinaczkowego
III miejsce- wyjście całej klasy do kina

Najbardziej aktywna szkoła – najwięcej klas biorących udział w konkursie- dostaje zestaw nagłośnieniowy dla szkoły. Szczegółowe informacje u pedagoga, zapraszam do udziału w konkursie.