16.12.2018 01:05

II etap "Białego Misia"

· B_Krzyzanowska dnia 14.03.2018 21:13 · Drukuj
W środę 14 marca po raz drugi stanęliśmy do rywalizacji o miejsce w finale "Białego Misia". Tym razem udaliśmy się do SP48, która była organizatorem i jednocześnie naszym rywalem, droga szkoła SP41 nie stawiła się. Zdobyliśmy 65pkt co nie dało nam awansu finału.Wszyscy nasi zawodnicy dali z siebie wszystko ale zdarzyły się nam błędy,które kosztowały nas cenne sekundy. Wróciliśmy do szkoły w dobrych nastrojach, dla nas ważny był udział w zawodach,poznanie zasad kulturalnego kibicowania i integracja dzieci I-V klasy. Dziękujemy szczególnie nauczycielkom edukacji wczesnoszkolnej za pomoc w organizacji naszej reprezentacji, przekazywanie informacji dzieciom o zajęciach przygotowujących do zawodów, przyprowadzaniu klasy 2c do dużego budynku na ćwiczenia i rodzicom klas I za współpracę. Zdjęcia z zawodów są do obejrzenia na stronie http://www.pomorska.pl/tag/bialy-mis-2018/ z dnia 7 i 14 marca i w naszej szkolnej galerii. Dzieci do zawodów przygotowały nauczycielki wf: Violetta Szramska, Jolanta Fiedorowicz i Beata Krzyżanowska.