12.12.2018 12:57

1 miejsce w Noworocznym Turnieju Piłki Halowej w SP 9

· M_Rulewski dnia 12.02.2018 13:52 · Drukuj
Dnia 3.02.2018 Reprezentacja szkoły SP 65 klas 3 i 4 rywalizowała w turnieju noworocznym piłki halowej w SP 9. Dzięki mądrej i konsekwentnej grze od samego początku nasi młodzi piłkarze wygrywają cały turniej nie ponosząc żadnej porażki. Wspaniałą postawą reprezentację szkoły godnie reprezentowali :
Jakub Adametz, Nikodem Żychowski, Igor Szyszka, Artur Nadolski, Tomasz Mizikowski, Aleks Biegała, Fabian Kulaszewski, Łukasz Kruk, Marcel Lewandowski, Alex Wilczoch, Michael Ilo, Piotr Wisniewski. Opiekun-trener Michał Rulewski.
Najlepszym strzelcem zawodów został Alex Wilczoch a Tomasz Mizikowski najlepszym piłkarzem.
Dziękujemy także wspaniałym kibicom oraz przede wszystkim rodzicom za gorący doping :)